LIDL KATALOG

Konvektor s dálkovým ovládáním SilverCrest SKD 2300 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci konvektor (teplomet) SilverCrest s dálkovým ovládáním.

Přístroj je určen pro rychlé šíření příjemného tepla, k ovládání slouží plynule nastavitelný termostat a velký, dobře čitelný displej. Vybírat je možné hned ze třech teplotních stupňů, ke konvektoru je možné připojit ventilátor.

Na displeji se současně zobrazuje nastavená teplota a aktuální teplota v místnosti. Přístroj disponuje časovačem až na 24 hodin, ochranou proti přehřátí a upozorněním na bod mrazu. Rozměry konvektoru jsou cca 69 × 43 × 22 cm. Příkon konvektoru je až 2 300 W, stupně topení jsou 1 000 W/1 300 W/2 300 W, délka kabelu 180 cm a hmotnost 4,9 kg. Lze ho připevnit na zeď.

Lidl na přístroj poskytuje záruku v délce trvání 3 roky. Pokud máte s konvektorem SilverCrest z Lidlu osobní zkušenosti, budeme rádi, když nám je popíšete v diskuzi.

Kód výrobku: SKD 2300 B2

Cena v akci:

  • od 26. 10. 2015 – 1 390 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře