LIDL KATALOG

Kompresor Parkside PKZ 180 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci kompresor Parkside PKZ 180 B2 s univerzálním použitím pro práci se stlačeným vzduchem. Kompresor má výkonný elektromotor na rychlé vytvoření tlaku, bezolejový a bezúdržbový provoz a vypínač s kontrolkou.

Součástí kompresoru je integrovaná přihrádka na příslušenství, přístroj má robustní provedení s úchopem a nožkami. Příkon kompresoru Parkside PKZ 180 B2 je 1 100 W, maximální provozní tlak 8 barů, počet otáček dosahuje hodnoty 3 550 za minutu a sací výkon cca 180 litrů za minutu. Délka síťového kabelu je 5 metrů, délka hadice na stlačený vzduch asi 3 metry.

Rozměry kompresoru jsou 46 cm × 34 cm × 14 cm, záruka na přístroj jsou 3 roky. Součástí balení je bohaté příslušenství: plnící pistole s manometrem, hadice s ventilovým adaptérem, devítidílná sada adaptérů pro všechna běžná použití (auto, kolo, míče atd.)

Máte-li zkušenosti s kompresorem Parkside PKZ 180 B2 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Lidl občas prodává v akci také kompresor Parkside PKO 270.

Kód výrobku: PKZ 180 B2

Návod na kompresor Parkside PKZ 180 B2: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 9. 5. 2017 – 1 590 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Miloš Dokoupil 29. ledna 2018 v 14:02

    Zakoupil jsem v e-shopu LIDLu. Po rozbalení mně bylo trochu podezřelé řemeslné zpracování pistole s manometrem. Jako výrobce byla uvedena Čína. Ale i takový výrobek může dobře pracovat. Tak jsem zkusil dofoukat kolo od auta. Kompresor “nepřefoukl” kolo od osobáku nahuštěné na 2,2 bar. Za cca 3 minuty foukání tlak klesl na 2,0 bar a kolo dál ubývalo. Tak jsem celý kompresor obratem vrátil.

  • Jan Novák 13. června 2018 v 19:36

    Uvedený kompresor jsem zakoupil v e-shopu, kde v popisu použití je huštění autopneu. V přiloženém návodu na použití je ale uvedeno, že není vhodný na huštění pneumatik automobilů. Dvě růrné informace od jednoho prodejce! Po ověření v servisu Lidl, který mi potvrdil, že kompresor není vhodný pro autopneu, jej vracím

  • Petr 1. října 2018 v 15:58

    Popravdě mě negativní komentáře trochu překvapily, Kompresor PKZ 180 B2 auto pneu bez problémů nafouknul, spíše jsem pneu přefouknul