, Kompresor Parkside PKO 270 A1 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Kompresor Parkside PKO 270 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci kompresor Parkside PKO 270.

Přístroj nabízí sací výkon cca 270 litrů za minutu, příkon až 1,8 kW (2,45 HP), maximální počet otáček 2 850 za minutu, objem vzdušníku 24 l a pracovní tlak až 8 barů. Díky přetlakovému ventilu je provoz kompresoru bezpečný a díky sacímu filtru jednoduchý na údržbu. Stav oleje lze snadno kontrolovat díky průzoru, jeho případná výměna je snadná díky výpoušti a šroubu.

Regulovaný a neregulovaný výstup z kompresoru je možný díky dvojici přípojek, pro plynulé odebírání stlačeného vzduchu s tlakem 0 – 8 bar je k dispozici redukční ventil. Dostatečnou rezervu stlačeného vzduchu o objemu až 24 litrů nabízí vzdušník, tlak můžete kontrolovat dvojicí manometrů se stupnicí bar a PSI.

Na přístroj se poskytuje záruka 3 roky. Typové označení přístroje je Parkside PRO 270 A1. Máte-li s kompresorem Parkside vlastní zkušenosti, napište nám je do diskuze.PRO 2

Kód výrobku: PKO 270 A1

Cena v akci:

 • od 10. 11. 2015 – 2 790 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

 • Carlosini 26. října 2017 v 16:20

  Mám asi 2 roky dvoupístový Parkside a spokojenost. Běhá docela často – ofuk, hobby stříkání pistolí plus jiné. Jako garážový pomocník dobrý, na profi využití je potřeba hledat v jiných cenových hladinách.
  Obecně mám zatím velmi dobrou zkušenost s nástroji a stroji zn. Parkside. Plus naprosto bezproblémová reklamace, která bohužel není u nás zase tak běžná (velmi smutná zkušenost s OBI…).
  P.S. nemám nic společného s obchody LIDL, krom toho, že tam občas nakupuji… .

 • Maco 7. dubna 2018 v 08:44

  Spokojnost Ale v polke zivota ojnica v tahu

 • Karel 19. června 2018 v 18:49

  Dobrý den, máte ke kompresoru také olej? Nikde o tom není zmínka. Děkuji za odpověď.