LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Kompresor Parkside PKO 270 A3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci kompresor Parkside PKO 270 A3 vhodný pro běžné pneumatické nářadí. Kompresor je pojízdný, výkonný a kompaktní, při tlaku 7 barů dodává cca 103 litrů vzduchu za minutu.

Díky přetlakovému ventilu je zajištěn bezpečný provoz, motor je tichý a bez vibrací. Sací filtr lze snadno čistit, díky čemuž je zajištěna snadná údržba. Kompresor má průzor na kontrolu stavu oleje a vypouštěcí šroub pro snadnou výměnu oleje.

Součástí přístroje jsou dvě přípojky s rychlospojkami pro regulovatelný a neregulovatelný výstup, odkalovací, zpětný a pojistný ventil. Kompresor má rovněž refukční ventil na plynulé odebírání stlačeného vzduchu 0-10 barů. Díky velkému objemu nádrže 24 litrů je k dispozici vysoká rezerva stlačeného vzduchu, součástí balení je tlaková hadice o délce 10 metrů.

Příkon přístroje je 1?8 kW (2,45 HP), sací výkon cca 260 litrů za minutu, maximální počet otáček je 2 850 za minutu, objem vzdušníku 24 litrů, pracovní tlak až 10 barů, hmotnost 27 kg, délka síťového kabelu je cca 3 metry a rozměry jsou 32 cm × 62 cm × 57 cm. Záruka na přístroj činí 3 roky.

Své zkušenosti s kompresorem Parkside PKO 270 A3 s Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze. Děkujeme.

Kód výrobku: PKO 270 A3

Návod na kompresor Parkside PKO 270 A3: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 14. 9. 2017 – 2 790 Kč

Kompresor Parkside PKO 270 A3

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Dede 30. srpna 2018 v 15:15

  Mám dotaz k tomuto kompresoru. Koupil jsem ho v akci a k tomu ještě přes eshop spoustu doplňků. Ted mi bohuzel prestal fungovat a nemám doklad.
  Bez dokladu nic, i když tento model nebyl nikdy před tím v prodeji. Byl to jiný model.
  Na infolince mi řekli, ať řeknu IAN (ten mám) prodejnu (vím kde) ale přesný datum a to nevím jestli bylo 14.9 až 17.9.
  Nemá někdo k dispozici na půjčení dklad, abych mohl reklamovat?
  Není možné aby nebyl kompresr bez záruky, ale prostě chtějí bud datum, nebo doklad.

  Děkuji za případnou pomoc..