LIDL KATALOG

Koloběžka s odpružením Crivit Big Wheel z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci koloběžku s odpružením Big Wheel Crivit v černo-bílé a černo-antracitové barevné variantě.

Koloběžka Crivit má odpružení vpředu i vzadu pro rychlou a bezpečnou jízdu a kvalitní hliníkový rám s rychlesklopným mechanismem. Průměr koleček je 200 mm, jejich tvrdost je 82A a použita jsou ložiska ABEC-9.

Big Wheel koloběžka s odpružením Crivit má výškově nastavitelná řidítka, sklopné ergonomické rukojeti a velkou nášlapnou plochu s protiskluzovým silikonovým povrchem. K dispozici je ruční brzda a zadní nášlapná brzda.

Nosnost koloběžky je až 100 kg, hmotnost činí 5,5 kg. Rozměry v rozloženém stavu jsou 99,5 × 37,5 × 90-104 cm a rozměry ve složeném stavu jsou 84,5 × 13 × 35 cm. Rozměry nášlapné plochy jsou 50,4 × 13,2 cm.

Své zkušenosti s koloběžkou s odpružením Big Wheel Crivit z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 21. 3. 2019 – 1 290 Kč


Privátní značka Crivit zahrnuje sportovní oblečení a vybavení, obuv, potřeby pro kempování a sportovní hry. Sortiment značky Crivit zahrnuje stovky různých výrobků. Recenze Crivit oblečení a jiného zboží najdete v profilu každého výrobku. Produkty Crivit jsou dostupné také v internetovém obchodě Lidl Shop.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • zdenka kubikova 7. května 2020 v 22:18

    Dobrý den ,já sem si asi zle objednala,chtěla jsem elektro koloběžku,a sem si tuhle objednala ale sem si to zle přečetla,ona není elektrická,viďte?už jste mi ji odeslali,co teď mám dělat,já mám syna ale postiženého ten na ni nemůže ,sem teď nešťastná,stoho co teď,můžete mi stín pomoct?děkuji za odpověď kubikova

  • Lenka Chládková 8. května 2020 v 10:43

    Dobrý den, paní Kubíková,

    tato koloběžka skutečně není elektrická, ale nic se neděje, ze zákona máte nárok vrátit zboží zakoupené na internetu do 14 dnů od převzetí. Lidl nabízí dokonce prodlouženou lhůtu v délce 90 dnů. Pokud Vám zásilka ještě nebyla doručena, pak ji jednoduše nepřebírejte.