LIDL KATALOG

Zahradní pohovka s přístřeškem Florabest z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci zahradní pohovku s přístřeškem Florabest, která je ideální na zahradu, terasu nebo balkon. Tvoří ji velká a pohodlná plocha k ležení s pohodlnou matrací a čtyřmi polštáři.

Přístřešek je individuálně nastavitelný, se snadným otevíráním a zavíráním díky podpěrným pneumatickým pružiná. Samostatná podnožka dává možnost uložení s poduškou, kterou lze použít také jako stůl. Pohovka je pevná a odolná vůči vlivům počasí, tvoří ji elastický umělý ratan a stabilní podstavec z oceli.

Podušku pod nohy lze jednoduše uložit v podnožce, protiskluzové nožky vyrovnávají nerovnosti. Plusem je snadná montáž, přičemž montážní materiál a návod je součástí balení.

Použité materiály tvoří hliník, umělý ratan, podušky a podnožka pod nohy je z polyuretanu a potah podušek a přístřešek z polyesteru. Rozměry bez podnožky jsou 149 × 78 × 116 cm, rozměry podnožky jsou 126 × 28 × 61 cm a rozměry podušky 40 × 40 cm.

Maximální nosnost je 240 kg, hmotnost činí 38 kg.

Své zkušenosti se zahradní pohovkou Florabest z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 27. 5. 2019 – 14 990 Kč
  • od 23. 4. 2019 – 14 990 Kč

Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře