LIDL KATALOG

Kartáč na žehlení vlasů Professional Silvercrest SHGBP 58 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci kartáč na žehlení vlasů Silvercrest SHGBP 58 B2 s ionizační funkcí, která zajistí hebké a přirozeně lesklé vlasy při krátké době vysoušení.

Silvercrest SHGBP 58 B2 kombinuje kartáč a žehličku na vlasy v jednom přístroji, kartáčový nástavec má keramickou povrchovou úpravu a ionizační funkci. Nepoddajné vlasy vyrovná během několika minut.

Teplotní rozsah kartáče je 100-200 °C (po 20 °C), po 30 minutách v provozu se kartáč z bezpečnostních důvodů sám vypne. Kabelový kloub je otočný o 360 °, má poutko na zavěšení. Plusem je jednoduchá obsluha s LED displejem na zobrazení teploty.

Příkon přístroje je 58 W, délka síťového kabelu je dva metry, rozměry kartáče jsou 27,1 × 7,1 × 4,2 cm a hmotnost činí 432 gramů.

Své zkušenosti s kartáčem na žehlení vlasů Silvercrest SHGBP 58 B2 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SHGBP 58 B2

Cena v akci:

  • od 2. 9. 2019 – 399 Kč


Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře