LIDL KATALOG

Horkovzdušný ventilátor s dálkovým ovládáním SilverCrest SHLF 2000 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci horkovzdušný ventilátor s dálkovým ovládáním SHLF 2000 B2 privátní značky SilverCrest.

Na ventilátoru je možné individuálně nastavit teplotu v rozsahu od 6 do 38 °C a dobu provozu až do 23 hodin a 59 minut. Pro optimální rozdělení tepla je k dispozici otáčení v rozsahu 90 °, okolní teplota ovzduší je zobrazována na modře podsvíceném LCD displeji. Čas, teplotu a otáčení je možné nastavit dálkovým ovládáním, ten lze schovat do přihrádky na zadní straně ventilátoru. Ten nabízí dva výkonnostní stupně – 1 000 W a 2 000 W, ochranu proti zamrznutí a vypínání po převržení pro větší bezpečnost.

Rozměry ventilátoru jsou přibližně 22 × 33 × 15 cm, maximální příkon 2 000 W. Lidl na ventilátor poskytuje záruku 3 roky.

Pokud máte s horkovzdušným ventilátorem SilverCrest osobní zkušenosti, budeme rádi alespoň za krátkou recenzi.

Kód výrobku: SHLF 2000 B2

Cena v akci:

  • od 26. 1. 2017 – 699 Kč
  • od 5. 10. 2015 – 699 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • boruvka06 18. října 2017 v 21:03

    Dnes sem si ventilátor zakoupila ale bohužel ho jdu vrátit. .Při zapnuti se mi objevila teplota okolí 19 stupňů pote jsem vse nastavila a vyzkoušela veskere funkce ovladače .Pote jsem přenesla ventilátor do chodby kde mi meteostanice ukazovala 17 stupňů …po uvedení ventilátoru do funkce zapnuti mi ukazoval okolní teplotu 20 stupňů nechala jsem ho zapnutý s Tim že čidlo pro mereni okolní teploty se aktivuje a srovná na stávající teplotu ani po půl hodině se toto nestalo a stále ventilátor ukazoval 20 stupňů. Pote jsem ho zapnula v domeni ze se teplota okolí srovná a nastavila požadovanou teplotu což bylo 21 stupňů aby se ventilátor zapnul což se také stalo. …po půl hodině se ventilátor automaticky vypnul s tim ze bylo dosaženo pozadovane teploty 21 stupňů avšak meteostanice ukazovala 17.3 stupně. ..V návodu pro tento ventilátor není uvedeno nic co se tyka čidla pro mereni okolní teploty tj.jak dlouho od použíti a znovu použíti má byt přístroj v klidu a v dane místnosti s danou teplotou proto jsem také zkusila vyse uvedene. Na závěr jen to že jsem zklamana a ze doufám že Lidl mi vrátí peníze.