LIDL KATALOG

Aku pumpa Parkside PALP 20-Li A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci aku pumpu Parkside PALP 20-Li A1 určenou pro použití při práci, kde je zapotřebí velký objem vzduchu (matrace, člun apod.).

Aku pumpa Parkside PALP 20-Li A1 má kompektní tělo s pogumovaným držadlem, LED pracovní osvětlení a je vhodná také k vypouštění vzduchu.

Má integrován 20V li-ion akumulátor, doba jeho nabíjení je 60 minut. Rychlost proudění vzduchu aku pumpy Parkside PALP 20-Li A1 je až 70 m3 za hodinu.

Sada je vhodná pro všechna běžná použití, její součástí je kufřík, akumulátor, nabíječka a deset dílů adaptérů a trysek pro všechna běžná použití. K dispozici je i rychlonabíječka s automatickým vypnutím nabíjení.

Své zkušenosti s aku pumpou Parkside PALP 20-Li A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PALP 20-Li A1

Cena v akci:

od 21. 3. 2019 – 1 290 Kč (v sadě s aku kompresorem Parkside PAK 20-Li A1)
Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Používal jsem kompresor , ale po záruce přestal fungovat. Zlomila se ojnice klikováho mechanismu. Kde se dá opravit. Jinak velká spokojenost. 3. listopadu 2020 v 14:19

    Prosím o sdělení kontaktu na pozáruční opravu, případně koupi nového kompresoru. Děkuji

  • Venský 20. března 2021 v 16:07

    Mám zájem koupit AKU komkresor Parkside PAK 20-Li A1), poraďte kde. Děkuji