LIDL KATALOG

Gril na dřevěné uhlí Florabest FLG 34 B1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci bezkouřový gril na dřevěné uhlí Florabest FLG 34 B1 s velmi rychlým startem díky aktivnímu regulovatelnému ventilátoru. Uhlí je za pár minut žhavé a nedýmá. Teplotu lze plynule nastavit pomocí otočného regulátoru.

Tuk z grilu neodkapává na rozžhavené uhlíky, ale do uzavřeného zásobníku. Ten je vyjímatelný a snadno se čistí. Gril tak tvoří velmi málo zápachu a dýmu, zásluhou dvouplášťové konstrukce se velmi málo zahřívá a lze ho přenášet i za provozu.

Grilovací rošt a vnitřní nádoba jsou vyrobeny z nerezové oceli. Baterie a robustní taška na přenášení jsou součástí balení. Rozměry bezkouřového grilu na dřevěné uhlí Florabest jsou 35 cm × 35 cm × 24 cm, hmotnost bez tašky je 3,8 kg. V prodeji je několik barevných variant, nechybí mezi nimi červená a zelená. Záruka činí 3 roky.

Své zkušenosti s grilem na dřevěné uhlí Florabest FLG 34 B1 z Lidlu nám formou recenze můžete psát sem do diskuze.

Kód výrobku: FLG 34 B1

Návod na gril na dřevěné uhlí Florabest FLG 34 B1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 1. 6. 2017 – 1 490 Kč


Florabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře