LIDL KATALOG

Aku tavná lepicí pistole Parkside PHPA 4 B2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci aku tavnou lepicí pistoli Parkside PHPA 4 B2 určenou pro běžné lepicí tyčinky o průměru 7 mm.

Tavná lepicí pistole Parkside PHPA 4 B2 je univerzálně použitelná na lepení, utěsnění, vyspárování a dekorování. Po 10 minutách nečinnosti se automaticky vypne, díky čemuž je zajištěna úspora energie.

Pistole Parkside PHPA 4 B2 má ergonomické měkké držadlo, lithium-iontový akumulátor a její výhodou je velmi rychlé zahřátí.

Její součástí je 4V lithium-iontový akumulátor, maximální teplota je 170 °C, doba zahřívání je asi 1 minutu a maximální provozní doba při plném nabití 30 minut.

Součástí balení je 6 lepicích tyčinek po 14 cm a nabíječka.

Své zkušenosti s aku tavnou lepicí pistolí Parkside PHPA 4 B2 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PHPA 4 B2

Cena v akci:

 • od 24. 1. 2019 – 399 Kč
 • od 22. 11. 2018 – 399 KčParkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • J.Babecka 27. listopadu 2018 v 10:38

  zakoupil jsem si 2. kus tavné pistole která nejde nabít ale ani spustit Takže ten první kus vrátil s tím dojmem že když koupím 2. kus tak by měl být funkční ale druhý kus vykazuje úplně stejné vlastnosti a to nejde nabít ani zapnout Co k tomu dodat vrátím kus a koupím si jiný model určitě funkční::mé hodnocení nekupovat rovnou koupit jiný model velká nespokojenost

 • J.Babinec 1. prosince 2018 v 20:41

  Velké zklamání – lepicí pistole nelze nabít ,
  stále bliká červená indikace(3)kapacity akumulátoru,
  v provozním návodu není rozlišeno zda indikace nabití má svítit trvale nebo blikat.V každém případě se nejedná o “vysoce kvalitní výrobek” – jak se píše v návodu k obsluze a taky stejná závada je popsána v recenzi J.Babecky.

 • m.Zelezny 25. srpna 2020 v 19:37

  přesně stejná zkušenost !!! kontrolka bliká, pistole nejde nabít. Hezký design, jinak k ničemu, budu reklamovat