LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Elektrický brousek Silvercrest (SEAS 20 A1) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci elektrický brousek Silvercrest SEAS 20 A1 na broušení nožů, nůžek a šroubováků. Brousek nabízí hladký brus, vlnitý brus a broušení nůžek, volbu provádíte otočným voličem.

Pro stabilní polohu je brousek vybaven protiskluzovými nožkami, brousek lze snadno čistit zásluhou odnímatelné misky na prach. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Máte-li zkušenosti s elektrickým brouskem Silvercrest SEAS 20 A1 z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SEAS 20 A1

Cena v akci:

 • od 22. 12. 2016 – 169 Kč

Elektrický brousek Silvercrest (SEAS 20 A1)

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • misojogi 18. října 2017 v 14:45

  brusennie trva pomaly ale to je dane lacnou konstrukciou
  dolezite je ze zachovava spravny uhol naostrenia noza a tiez ze umoznuje brusit aj noznice
  za tu cenu je to super, hlavne ak neviete brusit rucne na kameni (vyzaduje grif na udrzanie spravneho uhla)

 • vodic 28. února 2019 v 10:35

  Nedoporučuji. Nože z bláta to jakž takž naostří, ale jakýkoliv tvrdší materiál to nezvládá. I když jsem brousil jeden nůž 15 minut, stále byl tupý. Nemluvě o tom, že pokud má před tím nůž jiný úhel ostření, tak nad tím strávíte minimálně hodinu, než to přebrousíte tímhle šudlítkem.

 • Marek Bozděch 3. června 2020 v 13:26

  tenhle kousek není dobrý pro začátečníky, sice nemám zkušenost přímo s tímto (pouze s předchůdcem tohoto) na nůžky je to perfektní nástroj, na nože taky, ovšem pokud jsou na noži hluboké zuby (víc než 2 centimetry je a nůž je z oceli 240 s titanovou úpravou, tak je lepší použít i hrubý ruční brousek a pak vyhladit elektrickým (důvod proč to jde tak pomalu je pro vyhlazení (při použití hrubého brousku jsou na ostří znatelné rýhy (proto třeba truhláři používají na závěrečné broušení břidlici – velmi jemný brusný kámen

 • Vojtěch Káš 6. července 2020 v 17:30

  Výrobky vaší privátní značky silvercrest používám řadu let a jsem s nimi spokojen..Za nízkou cenu poskytují dobrý standart služeb.Váš brousek IAN 90249 mi sloužil řadu let a kdyby byl dostupný náhradní brousek používal bych ho i nadále

 • vaclav 1. května 2021 v 12:01

  Dobrý den. Nevím, kde sehnat náhradní brusný kámen na tento brousek. V prodejnách LIDLu jsem ho nesehnal.