LIDL KATALOG

Tříkomorová hadice Florabest z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci tříkomorovou hadici Florabest s délkou 20 metrů.

Tříkomorový systém je rovnoměrně rozložený po celé délce hadice, jejíž součástí je také rychlospojka a koncovka. Hadice je určena na flexibilní a pohodlné zavlažování. Je odolná povětrnostním vlivům, UV záření a teplotním výkyvům, když zvládne od -10 °C až do +50 °C. Vhodná je pro všechny běžné přípojné systémy 1/2″.

Hadici lze individuálně zkrátit, maximální pracovní tlak je 4 bary. Délka hadice je 20 metrů.

Své zkušenosti s tříkomorovou hadicí Florabest z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 15. 4. 2019 – 229 Kč
  • od 12. 4. 2018 – 229 KčFlorabest je privátní značka Lidlu zaměřená na zahradní techniku a vybavení. Vedle křovinořezů, ponorných čerpadel a motorových pil se pod značkou Florabest prodávají také pařeniště, fóliovník nebo zahradní hadice. Zahradní nářadí Florabest je dostupné online v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Jaromír 27. dubna 2019 v 15:37

    Lidl již tuto hadici nenabízí, asi už nemá co. Hadici lze individuálně zkrátit, ale co se zbytkem. Nelze již nikde použít, protože nikde nejsou koncovky. Oněch 20 metrů je dost a chtělo by to rozdělit na větve, ale není čím. Pokud se použije celá je potřeba větší tlak ať se dostane voda i na konec a v tom případě vrtá voda do na zeminy na přívodu otvory. Tedy zkrátit a snížit tlak, ale co se zbytkem, vyhodit? Pomůže někdo tento problém řešit? Kde se dají sehnat koncovky? Jinak to, co jsem očekával hadice splnila.

  • Ivana 26. května 2019 v 14:57

    Na trikomorovou hadici se daji koupit sadu pripojek od Gardeny a dá se všelijak využít. Na koncovku použijí misto přípojky uzávěr např od plastového piva 2l.