LIDL KATALOG

Dřevěný domeček pro panenky Playtive Junior z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dvoupatrový dřevěný domeček pro panenky Playtive Junior s dřevěnou konstrukcí.

Domeček má dostatečně velké otvory na hraní a je jednoduché ho sestavit, přičemž spokojovací materiál je součástí balení. Vyroben je z kvalitního dřeva. V prodeji jsou dvě varianty domečku:

Varianta se špičatou střechou zahrnuje čtyři ohebné panenky, jedno batole a nábytek pro útulné zařízení domečku. Celkem má sada 45 dílů. Rozměry sady jsou 47 × 44 × 31 cm.

Varianta s garáží je tvořena 10 díly, zahrnuje auto s pohyblivými dveřmi a dvojicí ohebných panenek. Rozměry sady jsou 47 × 36 × 31 cm.

Své zkušenosti s dřevěným domečkem Playtive Junior z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

 • od 15. 11. 2018 – 799 Kč
 • od 23. 11. 2017 – 699 Kč
Playtive Junior je privátní značka Lidlu zaměřená na hračky pro děti. Sortiment Playtive zahrnuje mimo jiné dětské pískoviště, koloběžku, houpačku nebo skákací hračku.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Ivana Krabatschová 7. listopadu 2018 v 14:47

  můžete mi poradit, jak mám můžu koupit kompet celý domeček – spodní garáž i s přístavkem nahoře? VC Lidlu prodávají jen tu garáž. Děkuji za odpověď.
  Krabatschová

 • Vacková 15. listopadu 2018 v 09:02

  Dobrý den, zajímalo by mě,zda se dá opravdu nakombinovat garáž s domečkem,když jsou uváděny rozdílné rozměry.

 • Marie Strnadová 22. listopadu 2018 v 12:28

  Tak jsme chěli pořídit domeček XXL. Bohužel v obchodě v Táboře měli poslední, který měl poškozený obal. Jako dárek pro vnučku nám to připadalo nevhodné. Rozhodli jme se zakoupit přes e-shop. Během několika hodin než jsme se dostali k internetu bylo napsáno, že zboží je vyprodané, ale že bude nakladněno “již brzy”. Sledovali jsme, kdy bude to brzy. Nyní u z nabídky úplě zmizel tzn. nenabízíte. Máte jiný doměček za mnohem větší cenu. S takovouto službou jsem nespokojena. Byl to první pokus o nákup přes e-shop Lidl a pravděpodobně taky poslední.