LIDL KATALOG

Domácí videotelefon Silvercrest STWT 720 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci domácí videotelefon Silvercrest STWT 720 A1, který umožňuje napojení na smartphone.

Videotelefon Silvercrest STWT 720 A1 má pohybový senzor a režim nočního vidění, vnitřní stanice v domě umožňuje funkci natáčení a ukládání dat na paměťovou SD kartu (není součástí balení).

Pohybový senzor reaguje až na vzdálenost 5 metrů, integrován má režim nočního vidění a dvoucestné audio. Po stisknutí zvonku zazní oznamovací tón, výhodou je jednoduchá instalace bez kabelu. Aplikace je k dispozici pro Android 5.0 a výše a pro iOS X64 9.0 a výše.

Venkovní stanice nabízí ochranu proti prachu a stříkající vodě dle specifikace IP54.

Rozlišení videa je 1280×720 pc, napájení venkovní stanice je přes 4× baterie LR5 AA a napájení vnitřní stanice je 100-240 V.

Obsah balení tvoří vnitřní stanice, venkovní stanice, 4× AA baterie, montážní materiál a návod k obsluze. Rozměry venkovní stanice jsou 13,2 × 6,5 × 3,2 cm a hmotnost 158 gramů, vnitřní stanice má rozměry 4,5 × 8,5 × 4,5 cm a hmotnost 55 gramů.

Své zkušenosti s domácím videotelefonem Silvercrest STWT 720 A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: STWT 720 A1

Cena v akci:

 • od 11. 7. 2019 – 2 290 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • Tomáš Thiemel 13. prosince 2019 v 09:34

  Překlad textu pod videem na https://www.youtube.com/watch?v=igjNuy0ng0I

  * Problémy *

  1. Zhruba každý týden přestal zvonek fungovat. Vypadá to, jako by zvonek ztratil spojení se základní jednotkou v zásuvce. Zvonek nic nedělá, žádné notifikace atd. Pro opravu musíte buď zvonek znovu spárovat se základní jednotkou (držte tlačítka na zvonku i základní jednotce) anebo odpojit / připojit základní jednotku ze zásuvky. Taky se mi jej povedlo zprovoznit vypnutím a zapnutím pohybového senzoru v aplikaci, ale nejsem si jistý, zda to funguje pokaždé.
  2. Notifikace/upozornění, když někdo zazvoní, se na telefonu zobrazí buď se zpožděním nebo vůbec. Dělá to zcela nahodile. Můj mobil má pro aplikaci zapnuté data na pozadí, takže nechápu, proč se tomu tak děje.

  * Úroveň/stav baterií *

  Zde uvádím výsledný stav baterií. Zařízení se dodává se 4 AA (jednorázovými) bateriemi. U zvonku jsem vypnul pohybový senzor z důvodu falešných alarmů/poplachů a snížení elektrické spotřeby.

  týden 1 – ukazuje maximum (5 čárek)
  týden 2 – ukazuje maximum (5 čárek)
  týden 3 – ukazuje maximum (5 čárek)
  týden 4 – ukazuje maximum (5 čárek)
  týden 5 – ukazuje maximum (5 čárek)
  týden 6 – ukazuje 4 čárky
  týden 7 – ukazuje 4 čárky
  týden 8 – ukazuje 4 čárky
  týden 9 – ukazuje 4 čárky (občasná zpráva o nízkém stavu baterií)
  týden 9 – ukazuje 4 čárky (častější zpráva o nízkém stavu baterií)
  týden 11 – ukazuje 3 čárky, ale kamera přestala fungovat; vyměnil jsem baterie

  Takže jsem z baterií “dostal” asi 2½ měsíce. Ani polovinu z uváděných 6 měsíců!