LIDL KATALOG

Dětský elektrický kartáček Nevadent NZAODK 600 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dětský zubní kartáček Nevadent NZAODK 600 v růžovém a modrém provedení.

Dětský elektrický zubní kartáček Nevadent NZAODK 600 zajistí velmi účinné čištění zubů a dásní, po ukončení doby určené k čištění zubů zazní melodie. Kartáček je kompatibilní s kartáčkovými hlavami Oral-B a Dentalux, součástí balení jsou dvě praktické krytky na hlavy kartáčů (ideální na cesty).

Vysokofrekvenční rotační otáčky zajistí důkladné odstranění plaku, integrován je časovač na 2 minuty s intervalem 30 vteřin pro rovnoměrné čistění všech částí chrupu. Kartáček Nevadent NZAODK 600 se nabízí indukcí, přičemž se přizpůsobí napětí používaném na celém světě (100-240 V), integrována je ochrana proti přebití.

Kartáček má pogumované držadlo a neklouzavý povrch, o stavu nabití informuje ukazatel. Součástí balení jsou čtyři kartáčové hlavy (2 pro každý věkový stupeň) s kvalitními nylonovými štětinami DuPont Tynex.

Vybírat můžete ze tří čistících programů – clean pro důkladné čištění, sensitive pro jemné čištění citlivých míst a stimulující masáž dásní.

Doba provozu po úplném nabití je 90 minut, kapacita 3,7V akumulátoru je 600 mAh. Rozměry kartáčku na zuby jsou 3,6 × 2,8 × 18,4 cm, nabíjecí stanice má rozměry 6,6 × 5 × 3,7 cm a kartáčová hlava 7,1 × 1,4 cm. Hmotnost kartáčku je 108 gramů.

Své zkušenosti s dětským zubním kartáčkem Nevadent NZAODK 600 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: NZAODK 600

Cena v akci:

  • od 16. 9. 2019 – 399 Kč


Nevadent je privátní značka Lidlu zaměřená na ústní hygienu. Sortiment Nevadent zahrnuje zubní kartáčky, sonické zubní kartáčky, ústní sprchy nebo mezizubní kartáčky. Výrobky Nevadent z Lidlu koupíte také v e-shopu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře