LIDL KATALOG

Dámské funkční triko Midlayer Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dámské funkční triko Crivit Pro, které se používá jako střední vrstva oblečení. Vhodné je pro všechny druhy bězeckých sportů.

Dámské triko Crivit Pro má bodymapping pro optimální regulaci teploty, ploché a částečně svařené švy pro vyšší komfort při nošení a odrazové prvky 3M Scotchlite pro lepší viditelnost.

Hydrofilní provedení trika zajištuje optimální odvod vlhkosti a rychlé schnutí, komfort při nošení zajišťuje elastan a zip s chráničem brady.

V závislosti na konkrétní variantě může triko nabídnout praktickou kapsu na zip na předloktí a prodyšnou kapuci se síťovým prvkem. Vrchní materiál trika je vyroben ze 62 % z polyesteru, z 28 % z polyamidu Thermalon a z 10 % z elastanu creora. Síťový prvek tvoří z 91 % polyester a z 9 % elastan creora.

K dostání je několik barevných variant trika a velikosti v rozmezí od XS (32/34) do L (44/46).

Cena v akci:

  • od 8. 10. 2018 – 499 Kč (varianta A)
  • od 23. 11. 2017 – 499 Kč (varianta A)

Varianta A:
 

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře