LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Dámská běžecká obuv Natural Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci dámskou běžeckou obuv Crivit Pro Natural, která se přizpůsobí tělu téměř jako ponožka. Přirozený pocit z běhu zajišťují dvě biomechanicky provázané phylonové mezipodrážky.

Bi-elastický svrchní materiál se přirozeně přizpůsobí chodidlu a podporuje prodyšnost, mezipodrážka Ultra-S-Dens tlumí nárazy do chodidla a mezipodrážka Duals-Sens podporuje přirozený odvalovací pohyb při běhu.

Speciální phylonový materiál se zdokonalenými tlumícími vlastnostmi zajišťuje dodatečný komfort, stejně jako vyjímatelná anatomická vložka s dlouhou životností a s úpravou proti vzniku zápachu.

Dámské běžecké boty Crivit Pro mají pryžovou podrážku s funkcemi traction control a grip motion, obojí přispívá k výbornému přilnutí a držení směru. Svrchní materiál boty je sešitý přímo s vnitřní vložkou, což přispívá k vysoké pružnosti celku.

Vrchní materiál, podšívka a stélka je vyrobena z látky, podrážka je z phylonu a gumy. V prodeji jsou velikosti v rozmezí od 37 do 41 a různá barevná provedení. Bota Crivit Pro o velikosti 37 váží 370 gramů.

Své zkušenosti s běžeckou obuví Crivit Pro Natural z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 799 Kč (varianta A)

Varianta A:

Dámská běžecká obuv Natural Crivit Pro
Dámská běžecká obuv Natural Crivit Pro
Dámská běžecká obuv Natural Crivit Pro
Dámská běžecká obuv Natural Crivit Pro

Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře