LIDL KATALOG

Dámská běžecká obuv Natural Crivit Pro z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci dámskou běžeckou obuv Crivit Pro Natural, která se přizpůsobí tělu téměř jako ponožka. Přirozený pocit z běhu zajišťují dvě biomechanicky provázané phylonové mezipodrážky.

Bi-elastický svrchní materiál se přirozeně přizpůsobí chodidlu a podporuje prodyšnost, mezipodrážka Ultra-S-Dens tlumí nárazy do chodidla a mezipodrážka Duals-Sens podporuje přirozený odvalovací pohyb při běhu.

Speciální phylonový materiál se zdokonalenými tlumícími vlastnostmi zajišťuje dodatečný komfort, stejně jako vyjímatelná anatomická vložka s dlouhou životností a s úpravou proti vzniku zápachu.

Dámské běžecké boty Crivit Pro mají pryžovou podrážku s funkcemi traction control a grip motion, obojí přispívá k výbornému přilnutí a držení směru. Svrchní materiál boty je sešitý přímo s vnitřní vložkou, což přispívá k vysoké pružnosti celku.

Vrchní materiál, podšívka a stélka je vyrobena z látky, podrážka je z phylonu a gumy. V prodeji jsou velikosti v rozmezí od 37 do 41 a různá barevná provedení. Bota Crivit Pro o velikosti 37 váží 370 gramů.

Své zkušenosti s běžeckou obuví Crivit Pro Natural z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 799 Kč (varianta A)

Varianta A:
Crivit Pro je privátní značka Lidlu zahrnující sportovní oblečení a vybavení na běh, lyžování a další sporty. U výrobků značky Crivit Pro jsou použity prémiové materiály, vybavení používají i některé cyklistické stáje a závodní běžci. Skrblík pro vás má přehled a recenze výrobků Crivit Pro.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře