, Pájka s podavačem cínu Parkside PLPD 60 A1 (60 W) z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Pájka s podavačem cínu Parkside PLPD 60 A1 (60 W) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

V Lidlu je v akci páječka s podavačem drátu PLPD 60 A1 určená na jednoruční pájení díky integrovanému podavači cívky s cínem. Dávkování cínu lze regulovat pomocí spouště na rukojeti, nastavitelné jsou hned tři teplotní rozsahy (150-170 °C, 220-250 °C a 300-330 °C).

Na pájce je LED kontrolka síťového napájení a dosažené pracovní teploty, pro vyšší pohodlí je nástroj vybaven protiskluzovým držadlem s měkkým povrchem. Po 20 minutách dojde k automatickému bezpečnostnímu vypnutí pájky.

Příkon nástroje je 60 W, použít lze pájecí cín o průměru 1-2 mm, balení zahrnuje cívku s 20 gramy pájecího cínu o průměru 1,2 mm. Záruka na přístroj jsou 3 roky.

Své zkušenosti s páječkou s podavačem cínu Parkside PLPD 60 A1 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PLPD 60 A1

Návod na páječku Parkside PLPD 60 A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

 • od 12. 7. 2018 – 299 Kč
 • od 13. 7. 2017 – 299 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Komentáře

 • alistaire 26. října 2017 v 16:25

  Velice se mi zalíbil ten koncept podávání cínu na stisk tlačítka.

  Bohužel páječka hned pár vteřin po zapojení do elektřiny s výrazným zábleskem vyhodila pojistky až na domě a zesnula.
  Takže vracím, a další na výměnu už asi skladem nebude.

 • Pavel 22. února 2018 v 21:12

  Výborná věc. Když jsem přešel z trafopájky na mikropáječku při používání CMOS součástek, neměl jsem čím přidržovat součástky, pokud přidávám cín jednou rukou a používám vrtané DPS. Páječka s podavačem cínu toto plně řeší. Navíc tato je regulovatelná a v neposlední řadě má velice příznivou cenu.

  Po dobrých zkušenostech s touto páječkou bych koupil ještě jednu sobě na pracoviště a jednu příbuznému až Lidl bude mít zase v nabídce.

 • Juraj M 17. března 2018 v 20:20

  Katastrofa! Po prvom zapnutí do zásuvky sa môj vianočný darček začal sľubne zahrievať, do 30. sekúnd sa začal popri hrote valiť biely štipľavý dym (… výhrevné nové teleso sa asi “vypaľovalo” ?), do minúty sa pri hrote zaiskrilo, vypadli bytové ističe a bolo po radosti. Navyše, darca v dôvere v “nemecký” výrobok zahodil účet….. Žeby smola? Alebo už ovedčené “Made in China”? Učite však sklamanie.

  JurajM

 • Juraj M 17. března 2018 v 20:25

  Nekvalitný výrobok !!! Pri prvom zapojení sa z neho zadymilo, skratovalo výhrevné teleso a nefunguje.
  NEKUPOVAŤ!!!

 • Pavel 12. července 2018 v 15:41

  Pohodlně se pájí, druhou rukou můžu přidržovat součástky. Zatím funguje, nicméně topné těleso se zdá být poddimenzované. Páječka mi totiž spadla na zem a přestala fungovat. Když jsem ji rozebral, na izolaci vodičů topného tělíska byla uvedena teplotní odolnost do 125 stupňů Celsia. To je možná trochu málo, když můžete hrot zahřát až na 330 stupňů. I když je pravda, že jsem povrchovou teplotu izolace neměřil.
  Taky je problém s nekvalitním připájením vodičů tělíska a kostry – časem můžou odpadnout a páječka pak nebude fungovat, nebo při zkratu i vyhodí jistič. Před prvním použitím nutno opravit, i když třeba šlo jen o vadu kusu. Jinak je ještě potřeba dotáhnout hrot. Vnitřní součástky a deska elektroniky je z Číny, můj kus má verzi 10-2017. Se ztrátou záruky jsem smířen, nicméně po úpravě se zdá, že ty tři roky bez problému vydrží. Přidal bych fotky vnitřního uspořádání, ale to tu nejde.