LIDL KATALOG

Bluetooth stereo reproduktor SilverCrest (SBLS 20 A1) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

V Lidlu nabízejí v akci stereo bluetoooth reproduktor privátní značky SilverCrest SBLS 20 A1.

Přístroj je kompatibilní se všemi běžnými smartphony a telefony, pro dosažení skvělého zvuku je korpus reproduktoru vyroben ze dřeva. Další přístroje je možné připojit prostřednictvím kabelu.

Výkon reproduktoru je 2× 10 W, dosah bezdrátového vysílání až 10 metrů a hmotnost 1,2 kg. Repráček je poměrně malý, krychle má rozměry 13 × 13 × 13 cm. Vybírat můžete z černé a bílé barvy a uklidňovat se můžete zárukou v délce trvání 3 roky.

Pokud máte s reproduktorem Silvercrest SBLS 20 A1 osobní zkušenosti, napište nám je do diskuze.

Kód výrobku: SBLS 20 A1

Cena v akci:

  • od 17. 8. 2015 – 1 190 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Sigin 18. října 2017 v 14:39

    Tento reproduktor jsem si koupil s tím, že to bude nouzovka na dovolenou. Po zapnutí a spuštění hudby jsem stál nad reproduktorem s otevřenou pusou a nechápal jsem, kde se ten zvuk bere. Za tyto peníze a vzhledem k velikosti se jedná o skvěle hrající BT reproduktor.