, Vysokotlaký čistič Parkside PHD 100 E2 z Lidlu | recenze | cena 2018 | diskuze - Skrblík.cz

LIDL KATALOG

Vysokotlaký čistič Parkside PHD 100 E2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2018

Lidl nabízí v akci vysokotlaký čistič (wapku) Parkside PHD 100 E2.

Čistič je určen na mytí vozidla, zahradního nábytku nebo malých ploch kolem domu. Motor je bezúdržbový a vybavený systémem auto-start-stop, kdy není nutné přístroj zapínat. S WAP lze jednoduše manipulovat díky ergonomické pistolové rukojeti vybavené dětskou pojistkou, trysky se jednoduše vyměňují díky bajonetovému uzávěru. Čistič stojí na kolečkách – dvě jsou volná a dvě blokovatelná.

Výkon wapky je 1 450 W, dopravní množství až 400 litrů vody za hodinu, pracovní tlak 70 barů, maximální tlak 100 barů, délka napájecího kabelu 5 metrů a délka vysokotlaké hadice 4 metry.

Dodávané příslušenství zahrnuje násadu s bajonetovým uzávěrem, Vario trysku, rotační trysku, pěnovou trysku s lahví na čistící prostředek, tlakovou hadici a čistící jehlu na trysku.

Na vapku se poskytuje záruka 3 roky. Pokud máte zkušenosti s vysokotlakým čističem WAP Parkside z Lidlu, budeme rádi, když nám je napíšete do diskuze níže.

Kód výrobku: PHD 100 E2

Cena v akci:

  • od 1. 10. 2015 – 1 390 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Vaše recenze Vysokotlaký čistič Parkside PHD 100 E2

Vaše emailová adresa zůstane utajena. Urážlivé nebo nicneříkající komentáře rovnou mažeme. :-)

Diskuze Vysokotlaký čistič Parkside PHD 100 E2