LIDL KATALOG

Bluetooth reproduktor do koupelny Silvercrest SBL 3 C3 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci bluetooth reproduktor do koupelny Silvercrest SBL 3 C3 v bílém a modrém barevném provedení s LED displejem, rádiem a hodinami.

Bluetooth reproduktor do koupelny Silvercrest SBL 3 C3 je kompatibilní se všemi smartphony s bluetooth a s tablety, integrován má lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 1 200 mAh pro až 6,5 hodiny přehrávání hudby.

Reproduktor je chráněný před intenzivním proudem vody dle specifikace IPX6, má indikátor výměny baterie a snadné upevnění pomocí přísavky. Součástí balení je nabíjecí kabel USB na microUSB s délkou 120 cm.

Výstupní výkon je 3 W, bluetooth je ve verzi 4.2, dosah bluetooth je až 10 metrů a využít lze bluetooth funkce AVRCP pro dálkové řízení audio funkcí a A2DP pro bezdrátový audio přenos.

Rozměry reproduktoru Silvercrest SBL 3 C3 jsou 8,4 × 8,4 × 5,2 cm, hmotnost činí 115 gramů.

Své zkušenosti s bluetooth reproduktorem Silvercrest SBL 3 C3 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SBL 3 C3

Návod na bluetooth reproduktor Silvercrest SBL 3 C3: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 25. 2. 2019 – 299 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře