LIDL KATALOG

Bezdrátový zvonek SilverCrest (IAN 283087) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci bezdrátový zvonek do zásuvky Silvercrest s přijímačem pro praktické připojení do zásuvky. Zvonek má tři volitelné signály: akustický, optický a kombinovaný. Vybírat můžete z 36 tónů zvonění a ze třístupňové regulace hlasitosti.

Přijímač zvonku je kompatibilní až s pěti vysílači. Vysílač je odolný proti stříkající vodě dle standardu IPX4, jeho rozměry jsou 8 × 3 × 2 cm a dosah je až 100 metrů. Bezdrátový zvonek funguje na frekvenci 433 MHz, přijímač má rozměry přibližně 11 × 6 × 8 cm. Součástí balení je 5 vyměnitelných jmenovek a montážní materiál, Lidl na zvonek poskytuje záruku 3 roky.

Máte-li zkušenosti s bezdrátovým zvonkem do zásuvky z Lidlu, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze. Lidl občas v akci nabízí také dva jiné modely bezdrátových zvonků (prvnídruhý).

Kód výrobku: ?

Cena v akci:

  • od 26. 1. 2017 – 299 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Ceverak 18. října 2017 v 14:01

    Před týdnem jsme zvonek koupili, zatím spokojenost. Výhoda je regulace hlasitosti a optická signalizace. Nevýhoda – samé “supr” písničky, ale zvuk zvonku nebo něco mu podobné je tam snad jen 2x.

  • Jakub Ševčík 24. ledna 2018 v 11:25

    Bohužel je tento zvonek v domě absolutně nepoužitelný, na chodbě s přímou viditelností je dosah tak maximálně 5m a přes zeď funguje jen někdy (5x ne a 1x ano)…