LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5 určený pro síťový provoz i pro provoz na baterie.

Holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5 má dvoukroužkové holicí hlavy, které jsou pohyblivé a dobře se přizpůsobí konturám obličeje. Součástí balení je přídavný nástavec na úpravu vousů a kotlet.

Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5 má odnímatelnou holicí hlavu pro omývání pod tekoucí vodou a nabízí možnost zablokovat přístroj při převozu. O stavu nabití informuje LED kontrolka.

Součástí balení je nástavec na úpravu vousů a kotlet, štěteček na čištění, ochranný kryt hlavice, síťový kabel a nabíjecí stanice. Vybírat můžete z několika barevných provedení holicího strojku.

Doba provozu po plném nabití je 60 minut, stejně dlouho trvá plné nabití přístroje. Kapacita 3,7V akumulátoru je 800 mAh, délka síťového kabelu je asi 180 cm.

Své zkušenosti s rotačním holicím strojkem Silvercrest SRR 3.7 E5 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SRR 3.7 E5

Návod na rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 3. 4. 2018 – 599 Kč
  • od 4. 12. 2017 – 599 Kč

Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5
Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5
Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5
Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5
Rotační holicí strojek Silvercrest SRR 3.7 E5

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře