LIDL KATALOG

Bezdotykový dávkovač mýdla s LCD displejem Silvercrest (SSE 4.5 B2) z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci bezdotykový dávkovač mýdle s LCD displejem Silvercrest SSE 4.5 B2. LCD zobrazuje naplnění, dávkované množství a stav baterie.

Rozměry dávkovače jsou přibližně 20 cm × 12 cm × 7 cm, objem kolem 250 ml. Baterie jsou součástí balení. Lidl na výrobek poskytuje záruku 3 roky.

Máte-li zkušenosti s bezdotykovým dávkovačem mýdla Silvercrest SSE 4.5 B2, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SSE 4.5 B2

Cena v akci:

  • od 23. 2. 2017 – 369 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

  • Harry 25. února 2018 v 17:07

    Po naplnění tek.mýdlem druhý den vyteklo mýdlo do elektroniky a prostoru pro baterie.Škoda že jsem neměl paragon a krabici.

  • Jarda 29. března 2019 v 00:58

    Druhy den nefunkční. Nefunkční senzor. Vlhkost se dostala pod display. Pokud je to určené do koupelny, tak by to mohlo byt vodotěsné. Předchozí výrobek od teto firmy vyreklamovan pred rokem. I Číňani dělaj kvalitnější věci.