LIDL KATALOG

Aktivní reproduktory s osvětlením SilverCrest SLB 1.2 D2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci aktivní reproduktory s osvětlením Silvercrest SLB 1.2 D2, které jsou vhodné k připojení k počítači či notebooku.

Reproduktory Silvercrest SLB 1.2 D2 mají volitelné basy a výšky a regulátor hlasitosti s funkcí vypnutí přímo na reproduktoru. Navíc mají výstup pro sluchátka 3,5 mm a pevně instalovaný audio kabel 3,5 mm, napájí se přes USB konektor. V balení jsou 2 kusy reproduktorů.

Výstupní výkon reproduktorů Silvercrest SLB 1.2 D2 je 2× 0,6 W, délka kabelu mezi reproduktory je 120 cm, délka audio kabelu je 120 cm a délka USB kabelu je také 120 cm. Rozměry reproduktorů včetně stojánku jsou 22 × 8,5 × 8,5 cm. Reproduktory se prodávají v bílé a černé barevné variantě s modrým LED podsvícením. To lze vypnout.

Jedná se o novější model reproduktorů Silvercrest SLB 1.2 C2.

Své zkušenosti s aktivními reproduktory Silvercrest SLB 1.2 D2 z Lidlu nám můžete psát formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci: SLB 1.2 D2

Návod na aktivní reproduktory Silvercrest SLB 1.2 D2: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 23. 11. 2017 – 249 Kč
Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře