LIDL KATALOG

Akumulátorová sekačka Parkside PRMA 40-Li A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci akumulátorovou sekačku Parkside PRMA 40-Li A1 se dvěma způsoby sečení – se sběrem do vaku nebo vysypávání mulčovacím otvorem.

Akumulátorová sekačka Parkside PRMA 40-Li A1 má centrální nastavení výšky sečení v 6 úrovních, broušené nože ze speciální oceli a ergonomický úchop. Součástí balení je rychlonabíjčka s automatickým vypnutím, o stavu nabití informuje čtveřice LED kontrolek.

Sekačka má inovativní brushless motor, sečení je možné bez omezujícího kabelu na trávníku a s nulovým zápachem benzínu ve sklepě nebo garáži. Kapacita akumulátoru postačí na posekání až 500 m2 trávy. Akumulátorový prostor je dostupný pomocí bezpečnostního klíče a je chráněný krytem.

Sběrný vak lze snadno nasadit, navíc je vybaven úchopem na přenášení a ukazatelem stavu naplnění. Sekačka Parkside PRMA 40-Li A1 má robustní konstrukci a praktický úchop na přenášení. Výhodou je možnost rychlého složení zásluhou rychloupínání – sekačka tak zabírá méně místa.

V balení naleznete dvojitou rychlonabíječku s automatickým vypínáním.

Počet otáček dosahuje hodnoty 2 900-3 300 za minutu, šířka sečení je 43 cm, výška sečení 25-75 mm v 6 úrovních a výstupní výkon je 670 W. Objem koše je asi 50 litrů, rozměry sekačky jsou 142 × 47,8 × 103 cm a hmotnost činí asi 16 kg.

Své zkušenosti s akumulátorovou sekačkou Parkside PRMA 40-Li A1 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PRMA 40-Li A1

Návod na akumulátorovou sekačku Parkside PRMA 40-Li A1: stáhnout v češtině

Cena v akci:

  • od 13. 6. 2019 – 4 990 Kč






Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře