LIDL KATALOG

Aku pila ocaska Parkside Performance PSSAP 20 Li A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl prodává v akci aku pilu ocasku Parkside Performance PSSAP 20 Li A1 s bezuhlíkovým motorem, který má vyšší životnost díky nízkému opotřebení.

Aku pila ocaska Parkside Performance PSSAP 20 Li A1 se používá na řezání dřeva, plastu, kovu a stavebních materiálů, počet zdvihů je plynule nastavitelný pomocí vypínače. Základní deska je beznástrojově vytahovací, díky čemuž je zajištěna variabilní hloubka řezu.

Součástí balení je rychlonabíječka s automatickým vypnutím nabíjení, o stavu nabití ukazuje třístupňový ukazatel stavu nabití. Pila ocaska Parkside Performance PSSAP 20 Li A1 má protiskluzové držadlo s měkkým povrchem a vestavěné LED osvětlení obrobku, sada je kompatibilní s běžnými pilovými listy.

Integrován je akumulátor 20 V / 5 Ah, doba nabíjení je asi 90 minut a volnoběžný počet zdvihů dosahuje hodnoty až 3 000 za minutu. Délka zdvihu je 22 mm, řezný výkon je 150 mm do dřeva, 12 mm do oceli, 18 mm do barevných kovů a 100 mm do kovových trubek.

Rozměry pily ocasky Parkside Performance PSSAP 20 Li A1 jsou 38,5 × 7,5 × 20 cm, hmotnost činí asi 4,1 kg.

Kód výrobku: PSSAP 20 Li A1

Cena v akci:

  • od 3. 12. 2018 – 2 990 Kč

Parkside je privátní značka Lidlu zaměřená na pracovní nářadí. Sortiment Parkside zahrnuje šroubováky, pily, brusky, kompresory nebo vysavače. Recenze výrobků Parkside naleznete v diskuzi pod jejich profilem, značná část sortimentu Parkside je dostupná také v e-shopu Lidlu.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře