LIDL KATALOG

Multifunkční detektor 5 v 1 Powerfix PMDL 5 A1 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl má tento týden v akci multifunkční detektor Powerfix 5v1.

Detektor nabízí velký osvětlený LCD displej, paměť pro sčítání délek, ploch a objemů. Umožňuje měřit vzdálenost ultrazvukem (0,6-16 metrů), hledat dřevěné konstrukce až do hloubky 38 mm, hledat vodiče elektrického proudu až do hloubky cca 35 mm, hledat kov do hloubky až 24 mm a navíc nabízí integrovaný laser na značení až do 10 metrů včetně libely.

Lidl na přístroj nabízí záruku 3 roky, typové označení multifunkčního detektoru Powerfix 5 v 1 z Lidlu je PMDL 5 B1. Pokud máte s tímto přístrojem osobní zkušenosti, budeme rádi za napsání krátké recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: PMDL 5 A1

Cena v akci:

 • od 3. 11. 2016 – 599 Kč

Powerfix je privátní značka Lidlu zaměřená na vybavení do dílny. Nabídka výrobků Powerfix zahrnuje zásuvkové lišty, pilky a pilníky, šroubováky, štětce nebo pracovní oděvy. Výrobky Powerfix z Lidlu jsou dostupné také v jeho internetovém obchodě. Elektrické nářadí do dílny Lidl prodává pod značkou Parkside.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře

 • DavidCZ 22. října 2017 v 02:10

  Video recenze trochu odlišného, jednoduchšího typu od stejného výrobce. Samozřejmě zakoupeno v Lidlu.

  https://www.youtube.com/watch?v=C5OD3z_0mZI

  Plus mínus detektor nemůžu příliš doporučit. Není příliš citlivý a např. napětí ve zdi občas hlásí po celé ploše zdi i když v ní nejsou kabely.

 • PK 21. července 2019 v 23:28

  Mám stejnou negativní zkušenost, elektrické vedení hlásí i tam, kde žádné není a nikdy nebylo.