LIDL KATALOG

Tipli 100 Kč zdarma

3D popisovače Crelando z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2021

Lidl nabízí v akci 3D popisovače Crelando v celé řadě provedení. Sada je určena k vytváření módních aplikací a ke zdobení svíček.

Perleťový popisovač je vhodný k vytváření módních aplikací s dekorativními perličkami. Použít ho lze na textilie, kůži, papír, karton, filc, korek, dřevo, plast, keramiku, sklo a kov. Doba schnutí je asi 24 hodin, součástí balení je 8 popisovačů po 30 ml (černý, modrý, červený, zelený, žlutý, stříbrný, oranžový a fialový).

Třpytivý perleťový popisovač se používá k vytváření módních aplikací s dekorativními perličkami. Také lze použít na papír, textilie, kůži, korek, plast, filc, dřevo, plast, sklo, kov a keramiku. Doba schnutí je 24 hodin, v balení je 8 kusů (fialová, růžová, měděná, zelená, červená, zelená, zlatá, stříbrná a modrá).

Perleťový popisovač na svíčky je vhodný ke zdobení válcových svíček (pouze na vnější stranu, nesmí se používat na horní stranu). V balení je kusů – černá, zlatá, stříbrná, zelená, červená, žlutá, měděná a fialová.

Své zkušenosti s 3D popisovači Crelando z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Cena v akci:

  • od 8. 8. 2019 – 149 Kč
  • od 17. 6. 2019 – 149 Kč

3D popisovače Crelando
3D popisovače Crelando
3D popisovače Crelando
3D popisovače Crelando
3D popisovače Crelando

Privátní značka Crelando zahrnuje potřeby pro kreativní dílnu. V sortimentu nechybí nažehlovací papír Crelando, výtvarné potřeby, štětce, barvy, barevné papíry a další potřeby pro uměleckou a tvůrčí činnost.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře