Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

Redakce
Publikováno 30. dubna 2020

Jaro je v plném běhu, noci se nám krátí a slunečního svitu přibývá. A to je hlavní důvod se podívat po ochraně očí před slunečním zářením. Sluneční brýle z Aliexpressu jsou zajímavou volbou k nákupu tohoto ochranného i módního doplňku. A že jich tento čínský server nabízí tisíce, je asi každému jasné. Otázkou pak bývá, který model si vybrat. Dnes se podíváme na žebříček nejprodávanějších slunečních brýlí – na ty vůbec nejprodávanější v této kategorii. Protože je ale Aliexpress jako živý organismus, nemusí být tento výběr nejprodávanějších slunečních brýlí z Aliexpressu za pár dní aktuální. Trendy i návyky nakupujících se totiž mění.

S nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress.

Ušetřete další až 4 % z nákupu na AliExpressu

Cashback Tipli.czJe to jednoduché. Nejprve se zdarma zaregistrujte v cashbackovém portálu Tipli.cz. Do AliExpressu se poté proklikněte přes odkaz na webu Tipli.cz. Získáte tak až 4 % z celého nákupu zpět na svůj bankovní účet.

Jak je to možné? E-shopy běžně vyplácí provozovatelům internetových stránek provize, pokud jim přivedou nového zákazníka. Tipli.cz a další cashbacky tuto myšlenku dotáhly ještě dále, o svou provizi se rozdělí se zákazníkem.

PS: Při registraci na Tipli.cz získáte na uvítanou bonus až 300 Kč.

Zaregistrovat se do Tipli

 1. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle Kingseven

  Skoro třicet tisíc objednávek a více než dvanáct tisíc hodnocení má tento typ slunečních brýlí. Brýle mají polarizační skla a velmi povedený design. Rám je vyroben z hliníku a tvarem připomínají legendární pilotky.

  Zákazníka jistě potěší zajímavé balení, které obsahuje povedenou krabičku na brýle i čistící hadřík. U popisu k produktu uvidíte veškeré rozměry těchto slunečních brýlí stejně jako možné barevné variace, které tento prodejce nabízí. Vybrat by si z nich měl opravdu každý.

 2. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle Barcur

  Další velice oblíbené sluneční brýle z Aliexpressu mají velmi podobný tvar jako předcházející model. Pilotky jsou prostě trendy. Designově jsou ale malinko výraznější.

  Rám je opět ze slitiny hliníku, do kterého jsou umístěna polarizační skla. Prodejce nabízí sedm různých variant, kdy můžete kombinovat odstín skel a rámů dle vašich preferencí.

 3. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle Aofly

  K představení těchto brýlí slouží nejlépe video u popisku tohoto produktu. Skla jsou opět polarizované a ochrání před UV zářením. Rámečky těchto brýlí jsou silnější a ve všech nabízených variantách jsou v černé barvě.

  Liší se pouze malými barevnými oválky na předních stranách brýlí a jiným odstínem samotných skel.

 4. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle Kdeam

  Čistý design a velmi velká nabídka téměř třiceti variant brýlí tvoří základ pro dobré prodeje tohoto produktu. Z nabízených variant si tak vyberete tu, která vám nejvíce sedne po stránce barevného provedení.

  Nejvíce se výrobci těchto brýlí vyřádili na boční části, kdy stranice jsou vyvedeny např. v podobě americké nebo britské vlajky.

 5. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle ZXWLYXGX

  Název těchto brýlí je trochu komplikovaný, ne však design tohoto výrobku. Nepříliš štíhlý rám je spojen ke stranicím výraznějším kloubem. Koncovky pak mají větší zaoblení pro pohodlnější nošení za ušima.

  Barevné provedení těchto slunečních brýlí je decentní, i když i zde jsou v nabídce čtyři modely s art vzorem boční části rámu brýlí.

 6. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle Doson

  Tento výrobek je uveden jako fotochromatické brýle. Skla těchto brýlí by tedy měla reagovat na okolní světelné podmínky a upravovat tak intenzitu svého zabarvení. Rámeček brýlí zde k vidění není, protože stranice jsou napojeny přímo na skla a výraznější je tak pouze střední část brýlí spojující obě skla.

  Stejně výraznější jsou i silikonová sedla, která ale zaručí pohodlné nošení. Pro ty, kteří často řídí by tyto brýle mohly být ideální volbou.

 7. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle – pilotky

  Klasické sluneční brýle typu pilotek nabízí tento prodejce. Skoro deset tisíc objednávek, více než třetina dobrého hodnocení a skvělá cena dělá tyto sluneční brýle úspěšným zbožím na Aliexpressu.

  Jak je z obrázků patrné, jsou brýle střídmého designu, který se ve čtyřech nabízených variantách liší pouze odstínem rámečku a stranic. Kdo hledá klasiku za velmi dobrou cenu, zde by měl uspět.

 8. Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější sluneční brýle od 69 Kč

  Sluneční brýle Kingseven

  V sortimentu slunečních brýlích není problém vybrat nějaké opravdu originální. A tento prodejce takový produkt nabízí. I když je rám z plastu, tak brýle zaujmou především dřevěnými stranicemi, ale také různou barevnou kombinací skel. Ty jsou nabízeny jako modré, zelené, červené a klasické černé.

  Pokud si tyto brýle zakoupíte, nebudete ochuzeni o papírovou krabičku jako i o tu z tvrdého plastu a čistící hadřík.


Zatím žádné komentáře

Napsat komentář


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.