SKRBLOG

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

čtvrtek, 14. listopad 2019, Redakce

Auto je dnes již součástí skoro každé rodiny a tak není divu, že existuje mnoho produktů určených pro osobní vozidla. Můžete si svůj vůz zkrášlit třeba novými polepy, nakoupit si do vozidla navigaci nebo si pořídit autokosmetiku. Možností je plno a i Aliexpress není s nabídkou pozadu. Dají se zde pro plechové miláčky najít opravdu zajímavé kousky. Dnes je tedy výběr z Aliexpressu určen pro automobily.

S nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress.

Ušetřete dalších až 4 % z nákupu na AliExpressu

Cashback Tipli.czJe to jednoduché. Nejprve se zdarma zaregistrujte v cashbackovém portálu Tipli.cz. Do AliExpressu se poté proklikněte přes odkaz na webu Tipli.cz. Získáte tak až 4 % z celého nákupu zpět na svůj bankovní účet.

Jak je to možné? E-shopy běžně vyplácí provozovatelům internetových stránek provize, pokud jim přivedou nového zákazníka. Tipli.cz a další cashbacky tuto myšlenku dotáhly ještě dále, o svou provizi se rozdělí se zákazníkem.

PS: Při registraci na Tipli.cz získáte na uvítanou bonus 100 Kč.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

1Čistící hmota do vozidla

Udržovat čistotu v kabině vozidla se snaží snad každý řidič a ne vždy se mu to daří. Zvlášť hůře přístupná místa se čistí velice těžce a někam je problém se s hadříkem nebo jiným čistícím prostředkem vůbec dostat. Pomoci může tato čistící hmota, která je velmi poddajná a přizpůsobí se jakémukoliv tvaru, který následně důkladně vyčistí.

Používá se tedy velmi jednoduše – stačí ji promnout v ruce a následně přiložit na znečištěné místo. Poté se sejme i s nečistotami a místo tak zůstane čisté. Hmota se používá až do jejího znehodnocení nečistotami, kdy ztratí své původní vlastnosti.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

2Úložná kapsa

Odkládacích míst v autě není nikdy dost a občas si člověk řekne, že nemá kam dát telefon, MP 3 nebo třeba jen doklady. Jednou z možností může být tento produkt z Aliexpressu, který jednoduše přilepíte tam, kam se vám to v kabině hodí a máte další malý, ale praktický prostor k odkládání menších věcí.

Tato kapsa je velmi oblíbená o čemž svědčí i počet objednávek, který atakuje hranici 5000 a i hodnocení nakupujících je velice dobré – 4,6 z 5bodové škály.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

3Samolepky na vozidlo

Další produkt sice nespadá do kategorie pravého tuningu, ale existuje dost řidičů, kteří si neodpustí nějaké to vylepšení vzhledu svého vozítka. A tak jsou velkým hitem tyto samolepky z Aliexpressu, kterých je hned několik druhů a vybrat si tak může každý dle svého gusta.

Tato samolepka je ve tvaru otisků drápů od zn. Monster a na vozidle tak vytvoří u předních světlometů zajímavý design. Ostatně to lze vidět na přiložených fotografiích k produktu jakož i od samotných zákazníků. Samolepka je velká 40×12 cm a je prodávána v pěti barevných odstínech.

Kdo si chce za málo peněz udělat radost a vylepšit si tak pohled na své vozidlo, jsou tyto a podobné samolepky ideální volbou a navíc za perfektní cenu.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

4Univerzální držák na telefon

V jednoduchosti je krása a když se podíváte na video k tomuto produktu, jistě nám dáte za pravdu. Tento držák je opravdu univerzální a hodit se bude na většinu telefonních mobilních přístrojů s rozměry displeje od 4 až po 6 palců.

Je navržen tak, že vypadá jako tříramenný držák, do kterého umístíte mobil a zatlačíte na spodní rameno a další dva postranní přichytí přístroj pevně po obou bocích. Samotný držák je potřeba přichytit do otvoru ventilace. Cenově se tento držák pohybuje pod 3 dolary a je nabízen ve třech barevných provedeních. Je to jeden z hitů mezi držáky na Aliexpressu.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

5Teploměr do vozidla

Ne všechny vozidla jsou vybaveny klimatizací nebo nějakým ukazatelem teploty ve vozidle. Pokud takový údaj chcete mít na očích a navíc s tím, že uvidíte i aktuální čas, tak si zakupte toto zboží z Aliexpressu. Za cenu necelých 70 Kč dostanete elegantní ukazatel času a teploty, který si umístíte ve vozidle, kam budete chtít.

Ukazatel má LCD podsvícení a stačí namáčknout tlačítko a na 5 sekund se rozsvítí modře tak, aby jste hodnoty viděli i za snížené viditelnosti. Pro ty řidiče, kteří mají vozidlo nevybavené čidlem teploty v kabině vozu, je toto zajímavou a levnou alternativou.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

6Kamera do auta YI Smart Dash

Jedna z nejoblíbenějších kamer do auta je nejen na Aliexpressu tato od firmy Xiaomi – YI Smart Dash. A není se vůbec čemu divit, protože za svou nízkou cenu nabízí opravdu zajímavé funkce – velký 2,7″ displej, širokoúhlý 165° záběr, natáčení v rozlišení FullHD i 2K (při 30 snímcích za sekundu) a hlavně bezpečnostní systém ADAS, který se dá samozřejmě vypnout.

ADAS hlídá vyjetí z pruhu a odstup před vozidlem před vámi na což vás upozorní zvukovým signálem. Kamerka natáčí kvalitně i v noci nebo za horšího počasí, samozřejmostí je Wi-Fi a propojení zařízení s telefonem díky obslužné aplikaci, která nabízí i češtinu. Tato autokamera z Aliexpressu se řadí k nejlepším v poměru výkon/cena.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

7Autopotahy

Pokud se ohlížíte po nějakém autopotahu, tak se určitě podívejte i na tyto kousky z Aliexpressu. Uváděné jsou jako univerzální a měly by rozměrově vyhovovat většině osobních vozidel. Pokud si nejste jistí, zda se hodí i do vašeho vozidla, je u produktu základní návod ke kompatibilitě vozidel.

Potahy jsou designově velice povedené a nezaostávají ani svou praktičností. Na zádech je prošitá odkládací kapsa. Materiál je 4 mm polyester, který je nabízen ve čtyřech barvách. Jak potahy vypadají ve vozidle, se můžete podívat i do hodnocení zákazníků, kteří si potahy již zakoupili a přiložili fotografie po umístění autopotahů na sedadla.

Skoro sedm tisíc objednávek napovídá, že produkt je za tuto cenu opravdu výhodná koupě.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

8Nabíječka autobaterií

Další produkt, který by neměl chybět ve výbavě k vozidlu, je nabíječka autobaterií. Tato je plně automatická s třemi druhy nabíjení, díky čemu chrání autobaterii před přebíjením. Hodí se na většinu vyráběných autobaterií a baterii do auta (od 4Ah do 100Ah).

Nabíječka je malých rozměrů, ale přesto disponuje LCD displejem, na kterém vidíte stav dobíjení. Velmi vysoké hodnocení této nabíječky je jistě i díky její příznivé ceně a tomu, že zkrátka dělá to, co se od ní vyžaduje.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

9Čistící prostředky

Silně znečištěné místa v motorové části by měl pomoci vyčistit tento prostředek, který se ředí vodou v poměru 1:8. Umí odmašťovat olejem zanesené části a poradí si i se silněji znečištěnými místy.

Kdo se tedy rád realizuje čištěním nejen interiéru vozidla, ale čistí i místa pod kapotou tak se mu může tento produkt hodit. Další co lze zakoupit na Aliexpressu je tato tableta, která se používá k ředění s vodou a vytvoří čistící směs do ostřikovačů.

Jeden kus této tablety se ředí se 4 litry vody, což je zhruba objem nádržky na ostřikovače. Stačí vhodit do nádržky a dolít vodou a koncentrát máte připraven. Určitě to vyjde levněji, než si kupovat podobnou směs u benzinových čerpacích stanic.

Tipy z AliExpressu: Chytrá kamera Xiaomi, držák na telefon a 8 dalších doplňků do auta

10Maskot do auta

Mnozí řidiči mají rádi na palubovce umístěného nějakého maskota, který je “ochrání” před zlými silničními duchy. Oblíbený byl tučňák kývající hlavičkou nahoru a dolů a toho můžete nahradit komiksovou postavičkou z Velké šestky – robotem Baymaxem.

Velký ovšem je pouze na stříbrném plátně, zde si ho zakoupíte ve velikosti 8 cm. Poté ho jednoduše přichytíte v interiéru vozidla kam si budete přát a on už bude při jízdě jen hýbat hlavičkou a uklidňovat vás při jízdě. Kdo dává ve vozidle přednost jiné klasice – např. oblíbeným plyšovým kostkám, tak i pro něj je na Aliexpressu prodejce, který mu toto umožní zakoupit.

Komentáře

  • 17. listopadu 2019 v 06:29

    Skrblík to umí, pomahá mi !!!! Moc za něj děkuji. R