Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

čtvrtek, 21. května 2020, Martina Opravilová

V příchodem jara nabraly práce na zahradě na obrátkách a v současnosti jsou již v plném proudu. Patříte i vy mezi vášnivé zahrádkáře? Nebo si pěstujete řadu rostlin v bytě a na balkoně? Pak právě pro vás bude určena dnešní várka tipů!

Nevíte, jak na Aliexpressu nakupovat? Přečtěte si náš návod na AliExpress.

Ušetřete dalších až 4 % z nákupu na AliExpressu

Cashback Tipli.czJe to jednoduché. Nejprve se zdarma zaregistrujte v cashbackovém portálu Tipli.cz. Do AliExpressu se poté proklikněte přes odkaz na webu Tipli.cz. Získáte tak až 4 % z celého nákupu zpět na svůj bankovní účet.

Jak je to možné? E-shopy běžně vyplácí provozovatelům internetových stránek provize, pokud jim přivedou nového zákazníka. Tipli.cz a další cashbacky tuto myšlenku dotáhly ještě dále, o svou provizi se rozdělí se zákazníkem.

PS: Při registraci na Tipli.cz získáte na uvítanou bonus 100 Kč.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

1 Vypěstujte si brambory i na balkoně

K pěstování většího množství brambor sice budete potřebovat zahradu, pokud byste si však rádi zkusili vypěstovat alespoň menší množství této zeleniny, můžete využít třeba i balkon. Díky vaku na pěstování si rostlinku snadno zasadíte i na balkoně, sklizeň vám pak usnadní zabudovaný otvor.

Tento pomocník je dostupný ve 3 velikostech a získal na Aliexpressu super hodnocení (87 % zákazníků mu udělilo 5 hvězdiček). Za poštovné do České republiky navíc nezaplatíte ani korunu. Za zkoušku tedy určitě stojí, nemyslíte?

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

2 Česačka ovoce

Sběr ovoce z větších výšek může dát docela zabrat. Díky sběračce ovoce tento si tuto práci výrazně zjednodušíte. Jedinou nevýhodou tohoto produktu je fakt, že se jedná pouze o hlavu – násada není součástí balení, budete si ji tak muset opatřit zvlášť. Výrobek zakoupíte ve 2 barevných provedeních – na výběr budete mít z bílé a oranžové barvy.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

3 Zasaďte si květiny na stěnu

Rádi byste si doma zasadili další květiny, ale dochází vám místo? A co zkusit rostlinky zasadit vertikálně? Díky panelu na stěnu při sazení květin ušetříte mnoho místa. Na výběr navíc budete mít z několika velikostí – můžete sáhnout po malém panelu, který obsahuje jen 2 kapsy, stejně tak je ale v nabídce panel se 72 kapsami. Výrobek je bohužel k dispozici jen v černé barvě, pokud se však bude rostlinám dařit, jistě se rozrostou tak, že pod nimi panel vůbec nebude vidět. A za poštovné opět nezaplatíte ani korunu.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

4 Zahradní nůžky

V na nabídce zboží na Aliexpressu samozřejmě nechybějí ani zahradní nůžky. Ty sice bez problémů (a za přívětivou cenu) koupíte i v českých e-shopech či kamenných prodejnách, pokud si však budete na Aliexpressu objednávat zboží, můžete si na seznam přidat i je. Na Aliexpressu jich navíc najdete mnoho druhů. Nás zaujaly například tyto s bílou rukojetí. Sice je zatím hodnotilo jen 12 zákazníků, zpětná vazba je však velmi pozitivní. A poštovné je i v tomto případě zdarma.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

5 Samozavlažovací systém

Také se vám stává, že občas zapomenete zalít květiny?  Pokud ano, pak právě vás by mohl zaujmout samozavlažovací systém – ten se totiž o zalévání květin či jiných rostlin postará částečně za vás. Stačí k němu jen připojit PET lahev s vodou a pak už jen kontrolovat, zda není lahev prázdná. Produkt samozřejmě využijete především ve vnitřních prostorech.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

6 Promyšlené zavlažování

A u zavlažování ještě chvíli zůstaneme. V tomto případě si sice budete muset na pravidelné zalévání myslet, přesto vám tento pomocník zavlažování výrazně usnadní. Zásluhu na tom má až 15 metrů dlouhá hadice a otvory, které během okamžiku zalijí rostliny na větší ploše.

Produkt má zatím sice jen 7 hodnocení, všechny jsou však maximálně kladné. Za poštovné navíc neplatíte.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

7 Konvička z PET lahve

Následující produkt využijete především u pokojových rostlin, přesto však za zmínku rozhodně stojí. Díky němu totiž během sekundy proměníte obyčejnou PET lahev v konvičku, se kterou snadno zalijete pokojové rostliny. Stačí do lahve nalít vodu, místo vršku na ni našroubovat daný výrobek a pak už se můžete vrhnout na zalévání. Jediný nedostatek vidíme v tom, že je tento pomocník dostupný jen v jediné barvě.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

8 Stylová retro konvička

Říkáte si, že výroba konvičky z PET lahve je sice skvělý nápad, přesto byste však raději něco stylovějšího? Pak sáhněte po této retro konvičce. Je pumpovací, při zalévání květin si tak procvičíte svůj palec. Její objem činí 350 ml, konvička je pak dostupná ve 2 barevných variantách – modré a růžové. Výrobek se opět může pochlubit super hodnocením.

Tipy z AliExpressu: 9 užitečných věcí na zahradu od 18 Kč

9 Prstová řezačka

Malého, ale účinného pomocníka představuje i prstová řezačka, která se jistě bude hodit mnoha zahradníkům. Stačí obě části nasadit na prsty a můžete se vrhnout na úpravy rostlin. Výrobek je dostupný ve 2 velikostech.

Komentáře