Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

čtvrtek, 06. září 2018, Jan Křížek

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu.

Jelikož před pár dny začala škola, vybrali jsme tentokrát 9 skvělých věcí pro vysokoškoláky, kterým začne výuka za pár dní. Výběr tvoří jak praktické kousky, jako je taška na kosmetiku, drobnosti, které Vám pomůžou při studiu, tak i zajímavá elektronika vhodná na párty.

Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress.

Ušetřete dalších až 4 % z nákupu na AliExpressu

Cashback Tipli.czJe to jednoduché. Nejprve se zdarma zaregistrujte v cashbackovém portálu Tipli.cz. Do AliExpressu se poté proklikněte přes odkaz na webu Tipli.cz. Získáte tak až 4 % z celého nákupu zpět na svůj bankovní účet.

Jak je to možné? E-shopy běžně vyplácí provozovatelům internetových stránek provize, pokud jim přivedou nového zákazníka. Tipli.cz a další cashbacky tuto myšlenku dotáhly ještě dále, o svou provizi se rozdělí se zákazníkem.

PS: Při registraci na Tipli.cz získáte na uvítanou bonus 100 Kč.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

1Studentský batoh s nabíječkou

Dnešní první tip je tento skvělý batoh, do kterého se Vám vleze nejen notebook, zápisník, knihy a další věci, ale má také zabudovaný USB konektor, díky kterému můžete nabíjet mobil, ikdyž ho máte zrovna v ruce. Dovnitř batohu vložte svou powerbanku, připojte k batohu a můžete nabíjet i při chůzi městem.

Batoh je vyroben z nepromokavého materiálu a dostupný je hned ve čtyřech barevných provedeních.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

2Balení kvalitních tužek

Tyto dřevěné tužky ocení jak ti, kteří jsou stále zvyklí psát si poznámky na papír, například do bloku, či diáře, tak ti, kteří si rádi kreslí a malují. V jednom balení je 30 tužek, takže Vám zásoba vydrží na velmi dlouhou dobu.

Balení obsahuje hned 30 kusů s tvrdostí buď 2B, Hb, nebo 2H, stačí si vybrat. Doprava do České republiky je úplně zdarma.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

3Kosmetická taška

Tato kosmetická taška je skvělá nejen na cestování, ale i pro studenty, kteří jsou ubytovaní na kolejích. Všechnu svou kosmetiku si jednoduše naskládejte dovnitř a můžete ji tak mít vždy u sebe. Vevnitř jsou praktické přihrádky a celou tašku lze uzavřít pomocí zipu.

Tašku si můžete vybrat z více než 25 barevných motivů, které se budou líbit jak ženám, tak i mužům. Vyroben je z kvalitního nepromokavého materiálu, takže nehrozí jeho zničení ve vlhké koupelně.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

4Powerbanka s kapacitou 10 000 mAh

Powerbanka s velkou kapacitou 10 000 mAh je vhodný doplněk pro ty, kteří celý den tráví na přednáškách a nemají tak pořádnou možnost si dobít mobilní telefon. Banku propojíte s telefonem přes klasický nabíjecí USB kabel a jde s ní tak nabíjet jakékoliv zařízení.

Powerbanka má kompaktní rozměry a lze si ji tak vzít všude s sebou. Lze z ní najednou nabíjet až dvě zařízení a například iPhone 7 je možné dobít skoro čtyři krát za sebou.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

5Samolepící papírky

Všem, kdo si někdy dělal výpisky z knihy, skript, nebo jiných učebnic přijdou jistě vhod tyto samolepící papírky, na které si můžete psát poznámky, nebo si označit zajímavé pasáže v knize. Hodí se také na poznamenání Vašich úkolů a připomínek.

Na výběr je hned ze tří šířek a několika barevných kombinací. Doprava až do České republiky je úplně zadarmo.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

6Stylová taška na notebook

Dalším dnešním tipem, nejen pro vysokoškoláky, je tato designová taška na notebook, či laptop. Taška je vybavena hned několika praktickými kapsami, jednou přímo na Váš počítač a dalšími na spoustu dalšího příslušenství, jako je myš, diář, peněženka a další.

Při nakupování si dejte pozor na velikost Vašeho notebooku a tašku si vyberte podle toho. V nabídce je hned několik typů, rozdělených podle úhlopříčky, barvy a tvaru tašky.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

7Bluetooth reproduktor

Stereo bluetooth reproduktor kompaktních rozměrů je našim dnešním dalším tipem. Reproduktor propojíte během pár okamžiků s jakýmkoliv mobilním telefonem a můžete rovnou začít přehrávat. Dosah signálu je až 10 m. Baterie má kapacitu 1 200 mAh a zaručí Vám tak dlouhé přehrávání.

Reproduktor Vám do České republiky přijde zcela zdarma zhruba do třiceti dnů a vybrat si můžete rovnou ze čtyř barev.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

8USB nabíječka Baseus

Baseus je značka, která svým každým dalším výrobkem z řady příslušenství k mobilním telefonům dokazuje, že opravdu umí. A tato USB nabíječka je toho dalším příkladem. Na čelní straně jsou hned 3 USB sloty pro nabíjení a malý displej, na kterém vidíte, jakou rychlostí se zařízení nabíjí.

Při nákupu si dejte pozor, v nabídce je i typ, který pasuje na americkou zásuvku. Asi Vás nepřekvapí, že doprava do ČR je zdarma.

Tipy z Aliexpressu: 9 praktických věcí pro vysokoškoláky

9Papírový diář

Papírový diář už sice v dnešní době není tak oblíbený, jako ten elektronický v mobilním telefonu, ale stále se dnes najdou tací, kteří kvalitnímu papíru dávají přednost. Svrchní vrstvu diáře tvoří kožený obal, který ho ochrání před vodou a jiným poškozením.

Vybírat můžete z šesti pastelových barev a doprava až do České republiky je samozřejmě zdarma.

Komentáře