Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

čtvrtek, 25. července 2019, Martina Opravilová

Troufáme si tvrdit, že většina z nás už někdy o čínském Aliexpressu slyšela. Zde je možné zakoupit celou řadu různého zboží, často navíc za velmi přívětivou cenu. Další výhodou bývá také poštovné, za které ve velkém množství případů nezaplatíte ani korunu. Jak asi tušíte, je možné zde nalézt také řadu kuchyňských doplňků. Podívejte se na 8 z nich, které nás zaujaly!

Pokud se chystáte na první nákup na Aliexpressu, nemějte z něj obavy. Vše potřebné se dozvíte v našem návodu na AliExpress.

Ušetřete dalších až 4 % z nákupu na AliExpressu

Cashback Tipli.czJe to jednoduché. Nejprve se zdarma zaregistrujte v cashbackovém portálu Tipli.cz. Do AliExpressu se poté proklikněte přes odkaz na webu Tipli.cz. Získáte tak až 4 % z celého nákupu zpět na svůj bankovní účet.

Jak je to možné? E-shopy běžně vyplácí provozovatelům internetových stránek provize, pokud jim přivedou nového zákazníka. Tipli.cz a další cashbacky tuto myšlenku dotáhly ještě dále, o svou provizi se rozdělí se zákazníkem.

PS: Při registraci na Tipli.cz získáte na uvítanou bonus 100 Kč.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

1 Stylová nálepka na zeď

Oživte svou kuchyň stylovou nálepkou! Na Aliexpressu zakoupíte tuto vinylovou nálepku v různých motivech i velikostech. Všechny jsou navíc v univerzální černé barvě. Cena začíná již na 13,86 Kč0.60 $ za kus.

Máte přesto obavy a nejste si jistí, zda nálepku zakoupit? Podívejte se na hodnocení ostatních zákazníků. Zjistíte, že většina zákazníků byla se zbožím spokojená, o čemž svědčí báječné hodnocení nálepek – 4,7 hvězdiček z 5.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

2 Hodiny pro milovníky kávy

Tyto hodiny budou skvělým doplňkem kuchyně každého milovníka kávy. Zakoupit je můžete v černé nebo červené variantě. Za poštovné do České republiky navíc neplatíte.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

3 Nalepovací mozaika

Oživit vaši kuchyň můžete také pomocí nalepovací mozaiky. Ta je vodotěsná a dle výrobce také odolná proti teplu. A pokud se vám mozaika nehodí do kuchyně, můžete s ní zkusit ozdobit například koupelnu.

K dostání jsou opět různé barevné varianty. Za poštovné ani v tomto případě nebude nutné připlácet.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

4 Pomůcka k otevírání sklenic a lahví

Asi každou z nás už někdy potrápila příliš utažená sklenice, kterou nebylo možné otevřít. S otevíráním sklenic už se ovšem trápit nemusíte. Stačí si na Aliexpressu zakoupit pomůcku, která vám otevírání usnadní.

Dobré hodnocení navíc naznačuje, že pomůcka opravdu funguje. Poštovné zdarma už je tak jen milým bonusem.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

5 Minutka s motivem zvířátek

Věříme, že nejenom děti zaujme minutka s motivem zvířátek. Vyberete si spíše medvěda, či krávu? Bohužel je časovač dodáván bez baterie, zakoupíte ho však momentálně se slevou.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

6 Netradiční formy na led

Aliexpress nabízí také formy na led různých tvarů. Je libo ovoce, medvídky, či srdíčka? V nabídce naleznete formy nejenom na tyto tvary. Hodnocení zákazníků je opět velmi pozitivní.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

7 Bambusové kuchyňské náčiní

Jste-li fanoušky bambusového kuchyňského náčiní, i vy si na Aliexpressu přijdete na své. Za sadu obsahující 6 kusů náčiní zde nyní zaplatíte 166 Kč7.19 $, v přepočtu tedy necelých 165 Kč.

Tipy z Aliexpressu: 8 levných věcí do kuchyně

8 Nálepky na sklenice

Pomocí nálepek z Aliexpressu si snadno označíte všechny sklenice nejenom v kuchyni. Přestože výrobce v názvu mluví o nálepkách jako o tabuli, dále uvádí, že pro uvedení názvu není možné použít křídu, ale je nutné sáhnout po fixu. I přesto se nám dané nálepky líbí, za cenu 19,17 Kč0.83 $ navíc získáte nálepek rovnou 36. Rozměry jsou 5 x 3,5 cm.

Komentáře