Pavelkovo skrblení 66: Soutěže na internetu

Pondělí, 02. listopadu 2015, Michal Pavelka

To jsem si zase naběhl s těmi hadříky od Zootu. Vyhlédnutý svetřík jsem si kupoval každý den a nikdy jsem nezískal jinou slevu, než patnáct procent na celý nákup. A stejně dopadli všichni moji známí, které jsem ze skrblíka na Zoot navigoval.

Znám lidi, co si udělali z internetových soutěží slušnou živnost. Jedna má studentka takto získala za jeden týden i tři kuchyňské roboty. Kdysi existovaly i speciální stránky, na kterých se daly soutěží najít desítky. Jdu mrknout, jestli něco takového ještě funguje.

Internetové-Soutěže.cz, tam začnu. Mějte stálý přehled o soutěžích o ceny pořádaných na internetu. Nabízíme vám pravidelně aktualizovaný seznam těchto soutěží o zajímavé ceny.

Pokus 1: soutěž o Inspekční kameru a Selfie tyč s dálkovým ovládáním – chtějí, abych jim dal like na facebooku. To je moc jednoduchý, tam bude šance mizivá, navíc si zaplevelím profil.

Pokus 2: soutěž o digitální kukátko Mul-T-Lock GoTu – taky like na facebooku a ještě dvě otázky. Navíc nevím, co je to digitální kukátko.

Pokus 3: Pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v Hotelu Grauer Bär**** v Innichenu – musím vyluštit křížovku.

Hrnečky, peněženka s kočičkou, háčkovaná sovička … soutěžit se dá o kdeco.

Pravidelně soutěžím jen na turistika.cz. Tam jsem už jednou vyhrál batoh, který normálně stojí přes tři tisíce. Už mi slouží dobrých osm let a zatím mu praskla jen jedna přezka.

Jdu se mrknout tam, jestli nemají nějaké aktuální soutěže.

 1. Sdílejte své fotky, označte je hashtagem #milujuceskehory a vyhrajte outdoorovou kameru spolu se spoustou dalších skvělých cen! To dám, právě jsem se vrátil z Krkonoš.

Nahráno, ale když jsem viděl ostatní snímky, nemám šanci, že by mě porota vybrala.

 1. 3× Zážitek na farmě pro až 5člennou rodinu v hodnotě 2 500 – 4 300 Kč. Soutěžní otázka je “K čemu mají lamy na farmě U Lamáka?” Ze tří odpovědí jsem vybral tu nejméně blbou. Aha, tak v téhle soutěži jsem už hlasoval.

Soutěžemi se nezbohatne, ale je to celkem plodně strávený čas. Navíc je to napětí. Budu informovat, kdybych náhodou něco vyhrál.

Komentáře

 • Petr Novák 2. listopadu 2015 v 20:30

  Připomnělo mi to toto video: https://www.youtube.com/watch?v=nXAfWpNLocY

  Jeden mladý Brit se přihlásil do 1 000 soutěží, na které narazil – od křížovek až po soutěže z obalů na chipsech. A pak čekal, kolik výher shrábne.

 • Štěpán 4. listopadu 2015 v 18:41

  Zdravím Vás,
  Pokud Vás zajímají soutěže, nedávno jsem si založil projekt na youtube s názvem Win Anything. Zatím se soustředím zejména na hledání legitimních soutěží na webu, do kterých se mí odběratelé mohou zapojit a vyhrát zajímavé ceny. Říkám tomu “Giveaway Alerts”
  Do budoucna bych rád zorganizoval své vlastní soutěže.
  Pokud vás zajímají mezinárodní soutěže, zejména o elektroniku, rád bych Vám nabídl možnost odebírat můj youtube kanál!
  Odkaz zde: bit.ly/WinSUB – odkaz na můj YouTube kanál.

  Díky.
  Štěpán