Levné letenky: Los Angeles za 7 590 Kč, Vietnam 7 990 Kč, Chile za 13 407 Kč

Středa, 09. ledna 2019, Redakce

mKarta Svět = výhodná debetka pro cestovatele

mKarta Svět od mBank

 • mKarta Svět je debetní karta. Neberete si úvěr.
 • Výběry nad 1 500 Kč v zahraničí zdarma. Z libovolného bankomatu.
 • Výhodnější kurzy pro platby kartou v cizině.

Nabídka a ceny letenek nebyly nikdy v historii lákavější než nyní. Přinášíme vám výběr nejzajímavějších letenek, které jsou aktuálně k mání. Termíny vyhledáte v kalendáři na stránce letecké společnosti. Všechny letenky mají jedno společné – rezervujte je rychle, zdražit mohou každou vteřinou.

Dnes pro vás máme výběr nejlevnějších letenek do celého světa. Při rezervaci letenky nezapomeňte využít slevový kupón Pelikán.

 1. 🇺🇸 Los Angeles za 7 590 Kč
  Zpáteční letenky do Kalifornie nabízejí americké aerolinky s odletem z Frankfurtu. V ceně letenky je jen příruční zavazadlo, ale alespoň můžete vybírat z celé řady termínů napříč rokem 2019. Do Frankfurtu na letiště vás odvezou třeba autobusy Regiojet.
  Odlet Frankfurt Aerolinky American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 2. 🇺🇸 San Francisco za 7 490 Kč
  American Airlines nabízejí rovněž velmi levné letenky do San Francisca. Odlet je taktéž z německého Frankfurtu, v ceně letenky je pouze příruční zavazadlo. V nabídce je řada termínů napříč celým rokem.
  Odlet Frankfurt Aerolinky American Airlines Termíny zobrazit kalendář
 3. 🇻🇳 Hanoj za 7 990 Kč
  Především v květnu a červnu můžete velmi levně odcestovat do Vietnamu, za zpáteční letenku zaplatíte jen 7 990 Kč. Odbavené zavazadlo je v ceně a během cesty stihnete i prohlídku Pekingu. Odlétá se z Mnichova, kam vás dopraví třeba Regiojet.
  Odlet Praha Aerolinky Air China Termíny zobrazit kalendář
 4. 🇬🇧 Liverpool od 1 220 Kč
  Ve vybrané dny v dubnu, květnu a červnu se můžete vydat z Prahy do Liverpoolu, přičemž letenka vás v nejlepším případě bude stát jen 1 220 Kč. Letí se s Ryanairem, v ceně je tedy jen malépříruční zavazadlo.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny zobrazit kalendář
 5. 🇨🇱 Santiago de Chile za 13 407 Kč
  Levné letenky do Chile nabízejí na první měsíce roku aerolinky Alitalia s odletem z Říma. Cena 13 407 Kč je více než skvělá, zahrnuje i odbavené zavazadlo. Kalendář na webu Pelikána nepatří k těm nejaktuálnějším, když zobrazuje jako nejnižší cenu 10 990 Kč. Do italské metropole se z Prahy dostanete třeba s nízkonákladovým Ryanairem.
  Odlet Řím Aerolinky Level Termíny zobrazit kalendář
 6. 🇳🇵 Káthmándú za 12 990 Kč
  Levné letenky do Nepálu na celý letošní rok nabízejí Turkish Airlines. Zpáteční letenka z Prahy vás bude stát jen 12 990 Kč, dostupných termínů je mnoho a v ceně máte odbavené zavazadlo a prohlídku Istanbulu zdarma. Tomu říkám hezká nabídka.
  Odlet Praha Aerolinky Turkish Airlines Termíny zobrazit kalendář
 7. 🇪🇸 Palma Mallorca od 336 Kč
  Ryanair nabízí velmi levné letenky na Mallorcu za 336 Kč – za tuto cenu je k dispozici několik termínů v lednu. V dalších měsících můžete letět za ceny mírně vyšší.
  Odlet Berlín Aerolinky Ryanair Termíny zobrazit kalendář
 8. 🇬🇪 Kutaisi od 1 573 Kč
  Wizz Air nabízí velmi zajímavé letenky z Prahy do gruzínského města Kutaisi, za ty zpáteční zaplatíte jen 1 573 Kč. Nabídka má jeden drobný háček, a tím nemyslíme pouze malé příruční zavazadlo v ceně letenky, ale velmi nízký počet dostupných termínů. V drtivé většině případů za letenku zaplatíte zhruba o tisícikorunu více.
  Odlet Praha Aerolinky Wizz Air Termíny zobrazit kalendář
 9. 🇧🇷 Rio de Janeiro za 13 590 Kč
  Ve vybrané dny od března do června 2019 se můžete vypravit do Rio de Janeira jen za 13 590 Kč. V ceně letenky s odletem i návratem do Prahy je zahrnuto odbavené zavazadlo. Výhodou je poměrně krátký přestup v Římě.
  Odlet Praha Aerolinky Alitalia Termíny zobrazit kalendář
 10. 🇲🇹 Malta od 1 160 Kč
  Ryanair nabízí cenově velmi zajímavé letenky na ostrov Malta. Ve vybrané dny v únoru a březnu můžete letět již za 1 160 Kč. Mrkněte na našeho průvodce po Maltě, pomůže vám s plánováním cesty.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny zobrazit kalendář
 11. 🇪🇸 Ibiza od 1 316 Kč
  Zejména v březnu a dubnu se můžete velmi levně vydat na ostrov Ibiza, neboť aerolinky Lauda Motion nabízejí zpáteční letenky již za 1 316 Kč. Odlétá se z Vídně.
  Odlet Vídeň Aerolinky Lauda Motion Termíny zobrazit kalendář
 12. 🇭🇷 Zadar od 1 865 Kč
  Levné letenky k moři na květen a další měsíce pořídíte díky Ryanairu, který aktuálně nabízí Zadar již za 1 865 Kč. V ceně je sice jen malý příručák, ale odlet i návrat je do Prahy.
  Odlet Praha Aerolinky Ryanair Termíny zobrazit kalendář
 13. 🇨🇾 Paphos za 924 Kč
  V únoru a březnu se můžete vydat do tepla, přičemž vaši peněženku to bude stát jen 924 Kč. Právě tolik stojí nejlevnější letenky do kyperského letoviska Paphos. Dostupných letenek za tuto cenu je zhruba desítka, kdo zaváhá, připlatí si řádově stokoruny.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny zobrazit kalendář
 14. 🇮🇸 Reykjavík od 1 958 Kč
  Nejlevnější z nejlevnějších letenek na Island koupíte s odletem z Katovic za 1 958 Kč. Jak už to u těchto nabídek bývá, termínů je poskrovnu a v drtivé většině z nich zaplatíte až dvojnásobek ceny. V ceně je navíc zahrnuto pouze malé příruční zavazadlo.
  Odlet Katovice Aerolinky Wizz Air Termíny zobrazit kalendář
 15. 🇫🇮 Turku od 813 Kč
  Wizz Air nabízí levné letenky do města Turku v jihozápadním Finsku, ve vybrané dny můžete letět tam i zpět dohromady za 813 Kč. Přístavní městečko Turku leží asi 150 km západně od Helsinek.
  Odlet Krakov Aerolinky Wizz Air Termíny zobrazit kalendář
 16. 🇹🇷 Dalaman od 1 266 Kč
  Ryanair nabízí z Bratislavy levné letenky do tureckého letoviska Dalaman, za ty nejlevnější na duben zaplatíte zhruba 1 266 Kč. Nabídka termínů se zajímavě rozroste, budete-li ochotní připlatit si řádově stovky korun.
  Odlet Bratislava Aerolinky Ryanair Termíny zobrazit kalendář
 17. 🇿🇦 Johannesburg za 11 990 Kč
  Velké množství dostupných termínů, nízká cena letenky a odlet i návrat do Prahy dělá velmi zajímavou nabídku na zpáteční letenky do Jihoafrické republiky. Za ty od Alitalie nyní dáte jen 11 990 Kč, odbavené zavazadlo je v ceně.
  Odlet Praha Aerolinky Alitalia Termíny zobrazit kalendář
 18. 🇦🇺 Sydney za 14 990 Kč
  To nejlepší nakonec. Sydney pro mne bylo nejmilejším překvapením ze všech míst, která jsem navštívil. Letenky do Austrálie jsou obvykle velmi drahé a je štěstí je koupit za méně než 20 000 Kč. O to více zaujme nabídka China Eastern Airlines na let z dobře dostupného Londýna Gatwicku. Odbavené zavazadlo je v ceně, při mezipřistání stihnete i prohlídku Šanghaje včetně jízdy maglevem, který se po magnetickém polštáři řítí až 433 km/h.
  Odlet Londýn Gatwick Aerolinky China Eastern Airlines Termíny zobrazit kalendář

Komentáře

 • Ivo 10. ledna 2019 v 05:35

  Hanoj za 7990 odleta se z Mnichova ale o radek nize je napsano Odlet Praha, nevadi jedu dal a mame tam kalendar odlet brezen a navrat v kvetnu. Fakt super nabidka beru hned cely letadlo