Hotel Tonight: Rezervujte si hotel a získejte 30 € zpět

Pátek, 01. srpna 2014, Petr Novák

Skrblíkova oblíbená aplikace Hotel Tonight nabízí v rámci probíhající kampaně kredit 30 euro. Ten je připsán na účet po uhrazení jakékoliv jiné rezervace v rámci Evropy. Akce platí po celý srpen.

Nabídka je sice určena pouze nově registrovaným uživatelům aplikace, kteří ještě neprovedli jedinou rezervaci, nicméně nikomu nic nebrání registrovat se znovu.

Jen nezapomeňte jako invite code uvést PSRSEN4.

Co je Hotel Tonight?

Hotel Tonight je mobilní aplikace (Android/Apple), pomocí které je možné rezervovat hotel napříč světem. Specifická je tím, že pokoj lze rezervovat pouze na aktuální den, a to na jednu až pět nocí v závislosti na podmínkách toho kterého hotelu.

Díky těmto last minute nabídkám jsou ceny hotelů výrazně nižší, než při rezervaci v předstihu několika týdnů či měsíců. To proto, že hotely chtějí mít co nejvyšší obsazenost, a raději nabídnou pokoj je slevou.

Rezervace je možné provádět vždy od 9:00 do 2:00 hodin, přičemž s přibývajícím časem cena klesá, ale také roste riziko, že se hotel vyprodá. S Hotel Tonight můžete nocovat v Praze, Brně, Berlíně, Londýně, New Yorku, Vídni… dostupných měst je několik set.

Komentáře

 • woko 1. srpna 2014 v 12:54

  Při registraci mi to hlásí, že “sskrblik” neznaj :/

 • Petr Novák 1. srpna 2014 v 13:00

  U všech čertů, zkuste prosím kód PSRSEN4. Děkuji. :-)

 • woko 1. srpna 2014 v 13:19

  Super, prs už funguje :)

 • tomas 1. srpna 2014 v 19:06

  co kdyz tu prvni rezervaci zaplatim jen kreditem?

 • Petr Novák 2. srpna 2014 v 01:41

  Dobrá otázka, Tomáši. V podmínkách akce o tom není ani slovo, ale můj osobní názor je, že to vadit nebude.