SKRBLOG

8 triků, jak ušetřit v Tesco

čtvrtek, 06. duben 2017 Lenka Chládková Tipy a triky

Společnost Tesco Stores ČR, a. s. vstoupila na český trh v roce 1996. V současné době zde provozuje více než dvě stovky obchodů, sedm obchodních center a téměř dvě desítky čerpacích stanic. Tesco provozuje také franšízovou síť prodejen Žabka. Od roku 2012 Tesco provozuje službu Potraviny online. Samotný prodej po internetu a následný rozvoz dokáže obsloužit po celé republice více než […] Celý článek »

Letáková hlídka: Levný mobil za 359 Kč, káva Lavazza v akci, sýr Grana Padano za super cenu

úterý, 04. duben 2017 Petr Novák Letáková hlídka

Do rubriky Letáková hlídka pro každé úterý vybíráme nejzajímavější slevy z letáků supermarketů. Můžete tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letákovou hlídku lze sledovat rovněž v RSS čtečce. V týdnu od úterý 4. dubna 2017 nás v letácích zaujalo: Nejlevnější Kofola v akci Billa, do pondělí 17. dubna 2017, leták Kofola v akci patří mezi stálice velikonočních letáků. Ne […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Průvodce Lonely Planet zdarma, 20% sleva na Levi’s, IKEA na splátky bez navýšení

Pondělí, 03. duben 2017 Petr Novák Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nezajímavější slevy pro příští týden: Hervis Sports: Sleva 20 % na celý nákup Slevu 20 % na celý nákup v kamenných prodejnách a v e-shopu Hervis Sports mohou až do 30. června 2017 využít zákazníci T-Mobile. Stačí si objednat slevový kód (pro e-shop / kamenné prodejny) z programu Našim pro radost. Nabídku nelze kombinovat s jinými slevami, lze ji […] Celý článek »

Letáková hlídka: Cukr v akci, levné pivo Staropramen, plnotučné mléko za výhodnou cenu

úterý, 28. březen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

Letáková hlídka vám každý týden přináší výběr toho nejlepšího z letáků supermarketů a hypermarketů. Pomáhá vám tak šetřit peníze za potraviny nebo drogerii. Hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete v RSS čtečce. V úterý 28. března 2017 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Cukr krystal TTD, 1 kg za 12,90 Kč Tesco, od středy 29. 3. do neděle 2. 4. 2017, leták Levný […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Velký výprodej na AliExpress.com, slevy 50 % na F&F, poukaz na 3 000 Kč za nákup na Kasa.cz

Pondělí, 27. březen 2017 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Skrblík pro vás vybral deset nejlepších nabídek a akcí na nadcházející týden: Výprodej na AliExpress.com AliExpress slaví sedmé narozeniny. U této příležitosti odstartoval velký výprodej na AliExpress.com. Do 30. 3. 2017 je možné nakoupit zboží až se 70% slevou. Navíc AliExpress nabízí kupony na nákupy v hodnotě až 200 dolarů. Získat je lze různými způsoby, například sdílet oblíbené výrobky s přáteli […] Celý článek »

Pavelkovo skrblení 92: Super trik, jak získat rozvoz květin levně

Pátek, 24. březen 2017 Michal Pavelka Pavelkovo skrblení

Určitě jste někdy měli romantický nápad potěšit ženu květinou, kterou jí doveze týpek jako vystřižený z amerického filmu. Rozvoz květin i u nás nabízejí desítky firem. Pokud však kliknete na první odkaz v googlu, protočí se vám nad cenami zornice. Ok, neskočíte na první zobrazený pugét a trpělivě si seřadíte kytice podle ceny. Ouha, nejlevnější je ta za 539 Kč. A to […] Celý článek »

9 triků, jak ušetřit v Tchibo

čtvrtek, 23. březen 2017 Lenka Chládková Tipy a triky

Společnost Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě, na českém trhu je reprezentována značkami Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Kromě kávy se zabývá prodejem spotřebního zboží. Tchibo nabízí široký výběr oblečení pro každou příležitost, vybavení do domácnosti, elektroniky, sportovních potřeb a mnoha dalších věcí. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že se jedná o kvalitní výrobky za přijatelné ceny. […] Celý článek »

Letáková hlídka: Mletá káva Illy za super cenu, levná Kofola, Metaxa 12* v akci

úterý, 21. březen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro čtenáře vybíráme nejlepší nabídky z letáků. Pomáháme jim tak šetřit peníze za potraviny, které pravidelně nakupují. Letáková hlídka vychází vždy v úterý, sledovat ji můžete ve své RSS čtečce. V týdnu do úterý 28. března 2017 nás v letácích zaujalo: Kofola, 4× 2 l za 54,90 Kč Billa, do pondělí 17. dubna 2017, leták Dvoulitrová lahev Kofoly […] Celý článek »

Skrblíkův týden: 20% slevový kód do ZOOT.cz, domácí pekárna z Lidlu, slevové kupóny Burger King

Pondělí, 20. březen 2017 Petr Novák Skrblíkův týden

Skrblík pro čtenáře vybral deset nejzajímavějších slev a akcí pro tento týden: ZOOT: Slevový kupón 20 % na celý nákup Čtenáři se SIM kartou od O2 si mohou do 7. dubna 2017 vygenerovat 20% slevový kód na nákup na ZOOT.cz. Slevu nelze kombinovat s jinými nabídkami a nevztahuje se na zlevněné zboží, oolovek dne a kolekci DOBRO, ale lze ji využít […] Celý článek »

Letáková hlídka: Coca Cola v akci, levné kapsle Jacobs Tassimo, Rama Classic 1 kg za 44,90 Kč

úterý, 14. březen 2017 Petr Novák Letáková hlídka

Letáková hlídka pro čtenáře Skrblíka každý týden vybírá nejlepší nabídky supermarketů. Pomáhá vám tak šetřit peníze za potraviny a drogerii, kterou možná pravidelně kupujete. Nové tipy z letáků vycházejí každé úterý, odebírat je můžete také v RSS čtečce. V týdnu do úterý 14. března 2017 nás v letácích zaujalo následující desatero: Rama Classic, 1 kg za 44,90 Kč Kaufland, do středy […] Celý článek »