Varšava z Prahy od 756 Kč: Romantický víkendový výlet až do jara 2022

Česko Odlet: Česko, Praha
Polsko Přílet: Polsko, Varšava Modlin

Ryanair si pro Vás připravil výhodné letenky do hlavního města Polska. Za skvělou cenu 756 Kč si můžete udělat například víkendový romantický výlet do Varšavy přímo z Prahy.

Polská metropole je jako stvořená k několikadennímu výletu, nenechte si ujít návštěvu Královského hradu z konce 13. století, klasicistní Palác na vodě v krásném a rozlehlém parku Lazienki nebo Velkou synagogu, která byla svého času největší v předválečné Varšavě, dokonce i jedna z největších na celém světě.

Pro obdivovatele umění doporučujeme prohlídku Národního muzea, Muzea dějin polských židů nebo Muzeum moderního umění. Pro vstřebání atmosféry se projděte na Umschlagplazt, které bylo nástupním místem polských židů k transportu do koncentračních táborů. Pak zamiřte na příjemnější Barbakan – pozůstatky původních městských hradeb z 16. století.

K dispozici je velké množství volných termínů od července 2021 až do března 2022. Jedná se o přímý let, který nebude trvat déle než hodinu a půl. V ceně zpáteční letenky je zahrnut pouze jeden kus příručního zavazadla. Odbavené zavazadlo je za příplatek.​​

Varšava z Prahy od 756 Kč: Romantický víkendový výlet až do jara 2022
Další letenky do destinace Polsko, Varšava Modlin


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.