Varšava z Prahy od 756 Kč: Romantický víkendový výlet až do jara 2022

Ryanair si pro Vás připravil výhodné letenky do hlavního města Polska. Za skvělou cenu 756 Kč si můžete udělat například víkendový romantický výlet do Varšavy přímo z Prahy.

Polská metropole je jako stvořená k několikadennímu výletu, nenechte si ujít návštěvu Královského hradu z konce 13. století, klasicistní Palác na vodě v krásném a rozlehlém parku Lazienki nebo Velkou synagogu, která byla svého času největší v předválečné Varšavě, dokonce i jedna z největších na celém světě.

Pro obdivovatele umění doporučujeme prohlídku Národního muzea, Muzea dějin polských židů nebo Muzeum moderního umění. Pro vstřebání atmosféry se projděte na Umschlagplazt, které bylo nástupním místem polských židů k transportu do koncentračních táborů. Pak zamiřte na příjemnější Barbakan – pozůstatky původních městských hradeb z 16. století.

K dispozici je velké množství volných termínů od července 2021 až do března 2022. Jedná se o přímý let, který nebude trvat déle než hodinu a půl. V ceně zpáteční letenky je zahrnut pouze jeden kus příručního zavazadla. Odbavené zavazadlo je za příplatek.​​

  • Cena letenky od 756 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny červenec 2021- březen 2022
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla limitovaných rozměrů a hmotnosti

Polsko základní informace

🗺️ průvodce Polsko💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je polský zloty.

Komentáře