Niš z Bratislavy již od 752 Kč: Několik dostupných termínů každý měsíc od ledna do října 2020

Aerolinky Ryanair nabízejí výhodnou možnost přepravy z Bratislavy do srbského Niš a zpět již od 752 Kč. Od ledna do října 2020 je k dispozici každý měsíc, kromě ledna, kdy zbývá posledních pár míst, 6 – 9 termínů pro odlet i přílet.

Do Bratislavy se cestující snadno dopraví autobusem, např. společností RegioJet, nebo vlakem. Vlakovou dopravu na Slovensku zajištují např. České dráhy. Přímý vlak EuroCity jezdí východním směrem každé dvě hodiny.

Niš je město situované v jihovýchodním Srbsku a patří mezi nejstarší balkánská města, kde jde mnoho památek k navštívení. Mezi pamětihodnosti, které stojí za to k vidění, jsou Nišská pevnost, Věž lebek, luxusní komplex Mediana, lázeňské místo Niška Banja, galerie moderního umění, koncentrační tábor Červený kříž a mnohé další. Vládne zde také bohatý noční život. Město má svoji univerzitu, nejen proto oplývá dostatečným množstvím barů, kaváren a restaurací. Již zmíněná pevnost je v sezóně centrem zábavního života.

Jedná se o krátký let bez přestupů.

Dostupné termíny jsou každý měsíc od ledna do října 2020. V lednu zbývá několik posledních míst, od února do října je každý měsíc k výběru 6 – 9 dní, které jsou vyhrazeny pro odlet a zároveň i pro přílet.

  • Cena letenky od 752 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny od ledna 2020 do října 2020
  • Zavazadla v ceně Součástí letenky je jeden kus příručního zavazadla o rozměrech 40 x 20 x 25 cm a s hmotností do 5 kg.

Srbsko základní informace

🗺️ průvodce Srbsko💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je srbský dinár.

Komentáře