Maledivy z Prahy na 9 dní od 28 990 Kč (plná penze, 4* hotel)

Maledivy Destinace: Maledivy, Maledivy

Zaletět si za exotikou na úchvatné Maledivy můžete díky cestovní kanceláři Čedok. Ta nabízí 9denní letecký zájezd za 28 990 Kč. Odlétá se již v úterý 9. listopadu 2021 z Prahy. Jedná se o přímé letecké spojení. Návrat je ve středu 17. 11. 2021.

Na Maledivách je v listopadu okolo 30 až 32 °C, v noci teplota klesá na příjemných 24 °C až 27 °C. Obdobné teploty jsou zde prakticky po celý rok.

V ceně zájezdu je zahrnuta letecká doprava v turistické třídě včetně tax a příplatků, transfery v cíli zájezdu, počet noclehů dle smlouvy o zájezdu, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení, česky hovořící asistence a pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Hotel Eriyadu Island Resort leží ve středisku Severní Atol Male na severozápadní straně tropického ostrova. Je obklopen korálovým útesem se 400 druhy ryb a vodních živočichů.

Letište Male je vzdálené cca 45 km a transfer lodí do hotelu trvá asi 45 min.

V ceně je plná penze, za příplatek je možné dokoupit All inclusive. Na webu Booking má rezort velmi dobré hodnocení 8,3/10 z 233 recenzí. Přímo u hotelu je písčitá pláž s bílým pískem s mírným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka jsou zdarma.

Vydejte se relaxovat do tropického ráje!

 

Maledivy z Prahy na 9 dní od 28 990 Kč (plná penze, 4* hotel)
Fotky hotelu

Další zájezdy do destinace Maledivy


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.