Johannesburg z Prahy za 14 490 Kč: Mnoho termínů od ledna do března 2021

Chcete strávit jaro 2021 v Exotice? Využijte nabídku letecké společnosti Emirates Airlines a objevte krásy Johannesburgu. Za let z Prahy do Jihoafrické republiky a zpět zaplatíte jen 14 490 Kč.

Nenechte si ujít návštěvu Muzea apartheidu, které Vás doslova provede jihoafrickou historií nebo Museum Africa, kde na vás čekají nejen obrazy, fotografie, hudební nástroje ale i další archeologické předměty z celého afrického kontinentu.

Gold Reef City – zábavní park vás pro změnu vtáhne do časů, kdy se Johannesburgu začalo přezdívat “město zlata”. Tvůrcům parku se podařilo zkombinovat viktoriánský styl hornických domků, muzeí, obchůdků a restaurací s řadou moderních atrakcí pro děti i dospělé. Zvolili byste prohlídku dolu s ukázkou lití zlata, adrenalinovou jízdu na horské dráze nebo byste raději navštívili Gold Reef Village Casino?

Během cesty tam i zpět absolvujete přestup v Dubaji.  V ceně letenky je libovolný počet kusů podpalubních zavazadel, přičemž váha všech zavazadel nemůže přesáhnout 20 kg a příruční zavazadlo do 7 kg.

K dostání je řádově jen několik termínů v období od ledna do března 2021. Ceny platí do vyprodání volných míst, proto s nákupem neváhejte!​​​

  • Cena letenky od 14 490 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny leden - březen 2021
  • Zavazadla v ceně odbavené zavazadlo do 20 kg a jedno příruční zavazadlo

Jihoafrická republika základní informace

🗺️ průvodce Jihoafrická republika💡 Pro vstup do země potřebujete pas, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je jihoafrický rand.

Komentáře