Dubaj z Prahy od 7 990 Kč: Výhodné letenky na podzim 2021

Letecký dopravce Ukraine International Airline si pro Vás připravil výhodné letenky do Spojených arabských emirátů. Za skvělou cenu 7 990 Kč si můžete udělat výlet do Dubaje přímo z Prahy.

Dubaj, město ve Spojených arabských emirátech a společně s okolní pouští také jeden ze sedmi emirátů tvořící tuto zemi, lze bez přehánění označit nejluxusnějším městem světa. Všude, kam jen oko dohlédne, najdete luxus – luxusní hotely, restaurace nebo nákupní centra.

Můžete obdivovat nejluxusnější hotel světa, který se jako jediný může chlubit 7 hvězdičkami (Burdž Al-Arab), nejvyšší budovu světa měřící 828 metrů (Burdž Chalífa) nebo největší nákupní centrum na světě s krytou lyžařskou sjezdovkou (Dubai Mall).

K dispozici je velké množství volných termínů od října 2021 až do března 2022. Absolvujete kratší přestup v Kyjevě, let trvá mezi 8-9 hodin. V ceně zpáteční letenky je zahrnut pouze jeden kus příručního zavazadla. Odbavené zavazadlo je za příplatek.

  • Cena letenky od 7 990 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny říjen 2021 - březen 2022
  • Zavazadla v ceně 1 ks příručního zavazadla do 7 kg (55cm x 40cm x 20cm)

Spojené arabské emiráty základní informace

🗺️ průvodce Spojené arabské emiráty💡 Pro vstup do země potřebujete pas, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je dirham.

Komentáře