Billund z Prahy od 1 266 Kč: Řada volných termínů k dispozici od března do října 2020

S aerolinkami Ryanair se můžete z Prahy vydat do dánského Billundu od 1 266 Kč. Odlety společně s přílety probíhají od března do října 2020 třikrát týdně.

Billund, dánské město situované na Jutském poloostrovu, je předně turisticky známé pro svůj zábavní park Legoland. Přesně v tomto městě byla postavena první továrna na Lego. Park Legoland je umístěn na okraji města, mezi centrem a letištěm. Není to jediná zajímavá atrakce, kam se vydat, město nabízí spoustu dalších. Lego House je dům plný kostiček, který je již umístěn v centru města, stejně tak jako dům Ole Kirks Hus, jež byl taktéž vymyšlen zakladatelem kostiček Lego. Za zmíněnou stojí další zábavní atrakce a to Lalandia Billund, komplex tropického vodního parku s tobogány, bazény jak vnitřními, tak i venkovními, vířivkami a dalším vyžitím. V Billundu nudu rozhodně nezažijete.

Let do Billundu je bez přestupů.

V nabídce jsou dostupné tři termíny týdně pro odlet i přílet mezi březnem a říjnem 2020. Odlet stejně tak jako přílet můžete zvolit na úterý, čtvrtek nebo sobotu.

  • Cena letenky od 1 266 Kč za let tam i zpět
  • Dostupné termíny od března 2020 do října 2020
  • Zavazadla v ceně Letenka zahrnuje jeden kus příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm a hmotností do 5 kg.
zobrazit termínyOdlet
Praha
Přílet
Billund
Společnost
Ryanair

Dánsko základní informace

🗺️ průvodce Dánsko💡 Pro vstup do země vám stačí občanka, ale vízum nepotřebujete. Úřední měnou je dánská koruna.

Komentáře