Billund z Prahy od 1 266 Kč: Řada volných termínů k dispozici od března do října 2020

Česko Odlet: Česko, Praha
Dánsko Přílet: Dánsko, Billund

S aerolinkami Ryanair se můžete z Prahy vydat do dánského Billundu od 1 266 Kč. Odlety společně s přílety probíhají od března do října 2020 třikrát týdně.

Billund, dánské město situované na Jutském poloostrovu, je předně turisticky známé pro svůj zábavní park Legoland. Přesně v tomto městě byla postavena první továrna na Lego. Park Legoland je umístěn na okraji města, mezi centrem a letištěm. Není to jediná zajímavá atrakce, kam se vydat, město nabízí spoustu dalších. Lego House je dům plný kostiček, který je již umístěn v centru města, stejně tak jako dům Ole Kirks Hus, jež byl taktéž vymyšlen zakladatelem kostiček Lego. Za zmíněnou stojí další zábavní atrakce a to Lalandia Billund, komplex tropického vodního parku s tobogány, bazény jak vnitřními, tak i venkovními, vířivkami a dalším vyžitím. V Billundu nudu rozhodně nezažijete.

Let do Billundu je bez přestupů.

V nabídce jsou dostupné tři termíny týdně pro odlet i přílet mezi březnem a říjnem 2020. Odlet stejně tak jako přílet můžete zvolit na úterý, čtvrtek nebo sobotu.

Billund z Prahy od 1 266 Kč: Řada volných termínů k dispozici od března do října 2020

Další letenky do destinace Dánsko, Billund


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.