SMS zdarma do všech sítí

Petr Novák
Publikováno 12. prosince 2022
 • Klasické SMS zprávy postupně vytlačují mobilní aplikace, přes které je možné posílat zprávy úplně zdarma
 • Nicméně pokud zrovna nemáte chytrý mobilní telefon, přijde určitě vhod bezplatná SMS brána
 • Dříve bylo možné odesílat SMSky přes internet do sítě všech velkých operátorů, v současné době pošlete bezplatnou SMS pouze do sítě T-Mobile

SMS zdarma do sítě T-Mobile

Mobilní operátor T-Mobile má na svém webu bránu pro odesílání SMS zpráv do této sítě zdarma. Zprávy do jiných sítí lze odesílat za cenu dle tarifu. SMS zdarma mohou odesílat pouze přihlášení uživatelé.

Maximální délka zprávy je 160 znaků, pro odeslání je nutné vyplnit kód CAPTCHA. Zprávu lze odeslat buď jako klasickou SMS, nebo jako zprávu na displej.

 • Testovací zpráva nám dorazila: ano
 • Kam lze poslat: T-Mobile
 • Lze vyplnit číslo odesílatele: ne
 • Nutné vyplňovat CAPTCHA: ano
 • Otravná reklama: ne
 • Ke zprávě lze přiložit obrázek: ne

5 nejlepších aplikací pro komunikaci přes internet

Chatovat, volat, posílat fotografie, dokumenty i videa je možné úplně zdarma přes speciální mobilní aplikace. Stačí mít k dispozici chytrý telefon a připojení na internet. Vybrali jsme 5 nejoblíbenějších aplikací, se kterými za zprávy nezaplatíte ani korunu.

 1. iMessage: SMS zprávy zdarma pro uživatele iPhonů

  SMS do všech sítí zdarmaUživatelé zařízení od Apple mohou komunikovat zadarmo přes aplikaci iMessage, která je přímo propojená s textovými zprávami. Přes iMessage se dají posílat texty, fotky nebo videa na jiný iPhone, iPad, iPod touch nebo Mac, podmínkou je připojení na internet. Zprávy jsou šifrované a zobrazují se v modrých textových bublinách.

  Po aktivaci aplikace automaticky rozpozná, kdy zasílá zprávy na zařízení od Apple s aktivním iMessage, a kdy na jiná zařízení. V takovém případě jsou zprávy odesílány jako standardní SMS nebo MMS, které jsou zpoplatněny podle tarifu operátora. Zprávy nejsou šifrované a zobrazují se v zelených textových bublinách.

  Prostřednictvím iMessage nelze volat, k tomu je určena jiná aplikace – Facetime.

 2. WhatsApp Messenger: Bezplatné zprávy pro iOS i Android

  SMS do všech sítí zdarmaWhatsApp Messenger je komunikační aplikace, se kterou lze zdarma volat i posílat zprávy, videa a další soubory. Podmínkou je připojení na internet, dobře funguje i při velmi pomalém připojení. Výhodou je, že uživatel obdrží zprávy, i když aplikaci aktivně nevyužívá.

  Aplikace se automaticky synchronizuje s čísly z telefonního seznamu ve smartphonu a přiřadí do dostupných kontaktů již registrované uživatele, kteří WhatsApp používají. V aplikaci lze vytvořit různé skupiny lidí, se kterými si lze psát a sdílet obrázky či videa.

 3. Facebook Messenger: Nejpoužívanější aplikace v ČR

  SMS do všech sítí zdarmaFacebook Messenger je velmi jednoduchá komunikační aplikace dostupná všem uživatelům Facebooku. S aplikací je možné ihned komunikovat, a to zcela zdarma. Aplikace podporuje volání, odesílání fotek, obrázků, videí, psaného textu, oblíbených samolepek a emoji.

  K výhodám Messengeru patří možnost vytvářet skupinové konverzace a velmi snadné ovládání. Videa a fotky se dají posílat přímo z aplikace jediným klepnutím.

 4. Skype: Volejte a posílejte SMS zprávy zdarma

  SMS do všech sítí zdarmaPo mnoho let patřil Skype mezi nejpoužívanější aplikace pro videohovory. Na trhu působí od roku 2003, během uplynulých 17 let se výraz „Skypování“ stal synonymem pro volání přes internet.

  Skype nabízí bezplatné posílání SMS zpráv, hlasové hovory zdarma kdekoliv s kýmkoliv, kdo je na Skypu, a volání na telefony s nízkými sazbami. Zajímavá je možnost pořádání skupinových videohovorů, na které je možné přidat až 50 lidí. Volat se dá bez registrace pouze přes vygenerovaný odkaz.

 5. Viber Messenger

  SMS do všech sítí zdarmaViber Messenger umí zdarma volat, posílat textové zprávy, sdílet fotografie a videa. Po instalaci a registraci prostřednictvím telefonního čísla si aplikace sama zjistí, jaké kontakty uživatel používá, a pokud i u nich je nainstalovaný Viber, potom s nimi automaticky umožní bezplatnou komunikaci.

  K posílání zpráv je třeba připojení na internet, buď přes Wi-Fi nebo datový tarif.


Zatím žádné komentáře


💵

Šetříme vám peníze. Ukazujeme, kde zbytečně přeplácíte.

🖋️

Nejsme žádní poradci. Jsme novináři, naši prací je předávat informace.

😊

Skrblík je zdarma. Financuje nás reklama, ne peníze čtenářů.

Jsme féroví. Doporučujeme jen to, čemu sami věříme.

🙏

Jsme lidi a chybujeme. Nepřesnosti se však snažíme rychle opravit.