květen 2024

6x Alza slevový kód na květen 2024

(54 hodnocení)
O obchodu

Alza je nejznámější a největší internetový obchod s počítači, mobilními telefony, tablety a dalším zbožím včetně příslušenství. Skrblík pro vás sbírá slevové kupóny Alza, které vám pomohou ušetřit při nákupu. Díky své velikosti nabízí Alza například doručení na některou z desítek poboček nebo do Alzaboxu, který může být i ve vašem městě.

→ Jít do obchodu → Doprava zdarma s AlzaPlus+ a na vybrané zboží
Můžete přejít do obchodu. Alza jinou slevu momentálně nenabízí…
Pokračovat do obchodu
Alza slevy
🚚 Doprava zdarmaAno*
🔔 Počet slev6
⭐ Hodnocení9/10
📅 Poslední aktualizace15. 5. 2024

Jak ušetřit Alza 2024

Alza je obchod, který se zabývá nejen prodejem elektroniky všeho druhu, ale i věcmi pro domácí mazlíčky, hobby, zahradu a sport. V nabídce jsou také autodoplňky, hračky, knihy, kosmetika a drogerie.

Je spousta možností, jak ušetřit na Alza. Po celý rok nabízí Alza výprodej na různé druhy zboží. Pokud nakupujete často, vyplatí se zvážit členství Alza premium. Nejznámější akcí je Alza Black Friday.

Alza má mimo e-shop i několik kamenných prodejen po celé ČR včetně desítek AlzaBoxů pro doručení zboží.

Jak získat slevový kupón Alza

Ptáte se, jak získat slevový kupón Alza? Slevové kupóny Alzačasto uvolňuje přímo na svém webu. Určitě se vyplatí odebírat newsletter, kdy vám již žádná akce neunikne. Slevový kód Alza nabízí během celého roku v rámci různých kampaní.

Občas můžete najít slevový kód Alza jako přílohu ve vaší objednávce, čímž Alza zákazníky motivuje k dalšímu nákupu. Další možností je mít staženou aplikaci Alza, která je jak pro Android, tak iOS, kde též můžete najít možnosti, jak ušetřit, které na klasickém webu třeba ani nejsou.

Doporučujeme vám sledovat tento web, kde slevové kupóny Alza ihned zveřejňujeme.

Jak uplatnit slevový kód Alza

Slevový kód Alza

Uplatnit slevový kód Alza je jednoduché. V prvním kroku “1. Košík“ pod výčtem objednávaného zboží je “Využít slevový / dárkový poukaz“. Klikněte na to a zobrazí se vám prázdné pole, kam opíšete nebo zkopírujete váš slevový kupón Alza. Sleva se vám ihned odečte, pokud bude kód správný.

Slevový kupón Alza bývá omezen svou časovou platností, minimální hodnotou objednávky nebo je určen pouze na určitý typ zboží.

Cashback Alza

Poskytovatelé Tipli, Plná peněženka, Refundo ani Vratné peníze Alza cashback nenabízejí.

Čas od času Alza cashback nabízí na různé spotřebiče, kdy můžete ušetřit vaše peníze. Nejčastěji se jedná o mobilní telefony Samsung nebo holící strojky Philips.

V případě cashbacku u poskytovatelů se jedná o vrácení peněz v rámci určitých procent z nákupu. Stačí se zaregistrovat u jednoho z nich, prokliknout se do obchodu a uskutečnit obchod. Peníze vám budou následně připsány na vaše cashback konto a vy si je pak můžete nechat vyplatit na váš účet.

Pokud je cashback přímo na produkt, stačí se zaregistrovat na speciálním webu a na vámi zadaný bankovní účet vám přijdou peníze, které v tomto případě mohou dosahovat až několika tisíc korun.

Alza slevy – výprodeje, Black Friday…

Alza Black Friday je nejznámější slevovou akcí, která se koná na podzim. Známou akcí je také Alza Dny Marianne. Tu následně vystřídá Alza Nákupy OnaDnes.

Pokud však ani jednu z těchto akcí nevychytáte, tak nezoufejte. Alza slevynabízí na své produkty po celé rok v několik dalších slevových kampaních. Příkladem je akce v létě Alza Letní Vánoce.

Alza nezapomíná ani na studenty a ušetřit tak můžete i díky studentské kartě ISIC.

Alza doprava zdarma a cena poštovného

Alza doprava zdarma je pouze pro členy Alza premium, za který se platí 249 Kč měsíčně. Alza poštovné zdarma nabízí ale také i pro nečleny a to v rámci speciálních akcí během celého roku. Je nutné uvést Alza doprava zdarma kód, který najdete zde na webu nebo přímo na stránkách Alzy. Akce je však vždy něčím podmíněna, například minimální hodnotou objednávky nebo platbou online.

Možnosti dopravy z Alzy:

 • Na prodejnuje od 45  Kč
 • Česká pošta – Na poštu nebo do balíkovnyje od 55  Kč
 • Geis pointje od 49  Kč
 • Zásilkovna.czje od 49  Kč
 • AlzaBoxje od 69  Kč
 • AlzaExpressje od 129 Kč při doručení v Praze nebo od 119 Kč při doručení v Ostravě
 • Kurýrje od 179 Kč v Praze do 5 hodin nebo od 229 Kč v Praze do 90 minut
 • Alza Homeboxje zdarma pro předplatitele Alza premium
 • Nejvýhodnější doručení(Česká pošta, DPD, Geis, PPL, InTime, …) je od 89 Kč

Alza vrácení zboží

Alza vrácení zboží umožňuje v klasické zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu.

Pokud tedy chcete zboží vrátit, vyplňte online formulář zde. Zboží pak odešlete nebo doneste na Alza prodejnu, jejichž seznam je zde.

Alza reklamace 2024

Alza reklamace je možná čtyřmi způsoby:

 1. Reklamace v autorizovaném servisu – jak sama Alza uvádí, jedná se o nejrychlejší způsob vyřešení reklamace. Pokud tedy váš výrobek má autorizovaný servis, reklamujte ho přímo tam. Seznam servisů naleznete zde.
 2. Reklamace online – ta spočívá ve vyplnění online formuláře. Alza reklamační formulář najdete zde. Po vyplnění získáte RMA číslo, který společně se zbožím donesete nebo pošlete na jakoukoliv Alza prodejnu.
 3. Osobně na prodejně – zboží doneste na kteroukoliv Alza prodejnu. Pro urychlení se doporučuje zadat reklamaci online.
 4. Poštou nebo přepravní společností – zboží zabalte, přiložte průvodní dopis s popisem závady, zpětnou adresou a číslem účtu. Přiložte také kopii účtenky/faktury a vše pošlete na adresu níže.

Adresa pro zaslání reklamace:

Alza.cz – reklamace
VGP Park, hala H2
Do Čertous 2658/1,
193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Členové programu Alza premium mají u výrobků, které jsou reklamovány do 90 dnů od koupi, nárok na vyřízení reklamace ihned.

Alza kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte nějaký problém nebo dotaz, využijte stránku, kde jsou odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Pakliže jste nenašli odpověď, využijte Alza telefon 225 340 111, který je dostupný 24 hodin denně.