, Rádce - Skrblík.cz

SKRBLOG

Tipy z AliExpressu: Nejprodávanější zboží z 12 kategorií

čtvrtek, 22. srpen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Čínský AliExpress nabízí nepřeberné množství levného zboží doslova za pár korun, často navíc s poštovným do ČR zdarma. Výběr toho nejlepšího vám každý čtvrtek přináší náš seriál Tipy z AliExpressu. Již pěknou řádku měsíců Vám přinášíme tipy na nákupy z Aliexpressu. Ještě jsme ale neudělali přehled toho co se na Aliexpressu prodává nejvíce. Vybrali jsme některé hlavní kategorie […] Celý článek »

Levné letenky na říjen: Londýn od 647 Kč, St. Maarten za 8 990 Kč, Sydney 12 490 Kč

Středa, 21. srpen 2019 Lapetka Levné letenky

Pokud nepatříte k těm, kteří dovolenou kvůli dětem plánují na červenec a srpen, můžete se inspirovat našimi tipy akčních letenek. Vyrazte na dovolenou v říjnu i později, a prázdniny si tak trochu prodlužte. Milán od 468 Kč Skvělou nabídku letenek do města módy, Milána si připravila společnost Ryanair v průběhu celého října. Akční letenka z Vídně vyjde na 468 Kč. Při cestě do nebo z Milána […] Celý článek »

Letáková hlídka: České výrobky a moravská vína v Lidlu, Nescafé Classic levně, Nutella v akci a Milka za 16,90 Kč

úterý, 20. srpen 2019 Marie Stejskalová Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 20. srpna 2019 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Milka čokoláda, 90-100 g za 16,90 Kč Kaufland, […] Celý článek »

Pavelkovo skrblení 116: Tříměsíční zkušenost s Revolutem

Pondělí, 19. srpen 2019 Michal Pavelka Pavelkovo skrblení

O Revolutu jsem psal na Skrblíka velký článek. Při platbě Revolutem jsem ušetřil 3,6 % ze všech plateb Velice rychle se pro mě stala hlavní kartou, už kvůli tomu, že jsem z posledních tří měsíců strávil měsíc a půl v zahraničí a procestoval 15 států. Od Polska po Abcházii. Za tu dobu jsem utratil za soukromé i služební účely 89 570 korun. Snažil […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Cena dohodou na Rozbaleno.cz, 3 dny v maďarských lázních za 1 449 Kč, výprodej Kasa.cz

Pondělí, 19. srpen 2019 Olga Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: Travelking: 3 dny v Maďarsku se snídaní za 1 449 Kč Slevový portál Travelking nabízí skvělou nabídku lázeňského pobytu přímo ve vyhlášeném městě Sárvár v Maďarsku. Cena 1 449 Kč zahrnuje ubytování na 3 dny (2 noci) pro 1 osobu v pokoji Standard v Apartman Hotelu Sárvár *** se snídaní a vstupem do lázní. Termíny […] Celý článek »

Nové slevové kupóny: Astratex.cz, Dr. Max, Hodinky.cz, JENA Nábytek, Rozbaleno a Vivantis.cz

Neděle, 18. srpen 2019 Marie Stejskalová Slevové kupóny

Jako každou neděli, i dnes pro vás máme přehled nových slevových kupónů, které můžete uplatnit v následujících dnech. Nové slevové kupóny můžete sledovat i na našem samostatném webu a ve Skrblíkově zpravodaji. Nové slevové kupóny pro následující týden Obchod Platnost Popis About You 25.8. 2019 V internetovém obchodě About You lze až do příští neděle využít aktuální slevový kód About […] Celý článek »

Srovnání cen školních potřeb v supermarketech a e-shopech. Ušetřit můžete až několik stokorun

Sobota, 17. srpen 2019 Redakce komentáře 2 Novinky

Nový školní rok se blíží a Skrblík vám přináší srovnání cen školních pomůcek. Zaměřili jsme se na kamenné obchody, specializované e-shopy a známé internetové portály, kde jsme hledali nejlepší možné varianty produktů s ohledem na cenu a kvalitu jednotlivých výrobků. Nákupy doporučujeme provádět v probíhajících akcích, které lze hlídat na webech a v letácích jednotlivých prodejců. Na nejzajímavější slevy vás upozorní pravidelné […] Celý článek »

Průvodce po Bruselu: 9 věcí, které musíte vědět před odletem

Pátek, 16. srpen 2019 Michal Pavelka Komentáře: 1 Cestovní průvodce

Slovo Brusel v poslední době slyšíme v divných souvislostech. Zlý Brusel, běžte do Brusele, Brusel nařizuje. Brusel je však hlavně dynamické město plné zajímavých památek a různých symbolů, které bychom neměli ze svých turistických cílů vyškrtnout. Navíc je i díky sídlu Evropské unie jedním z nejdostupnějších. Obzvlášť v některých spojích běžně potkáte naše europoslance a můžete jim svůj názor říct hezky od […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: Nejprodávanější sportovní oblečení

čtvrtek, 15. srpen 2019 Redakce Tipy z AliExpress

Zdravý životní styl je trendem posledních let a sport k tomuto přispívá velkým podílem. Pohyb je život a pokud se rozhodnete začít sportovat, je to jen dobře pro Vaše zdraví i psychiku. Začátky jsou mnohdy těžké a někdy i dost finančně náročné. Dnes se budeme zaobírat kategorií sportovní oblečení z Aliexpressu a sami uvidíte, že lze najít zajímavé kousky, za které nemusíte zaplatit […] Celý článek »

Levné letenky: Las Vegas za 6 990 Kč, Tchaj-wan za 8 990 Kč a New York za 7 990 Kč

Středa, 14. srpen 2019 Lapetka Levné letenky

Dovolenková sezóna je v plném proudu, a tak vám tento týden přinášíme akční letenky do celého světa. Zaměřili jsme se na vzdálenější destinace a akční nabídky jsme pro vás tentokrát vytipovali bez nízkonákladových společností. Tchaj-pej za 8 990 Kč Letenky na Tchaj-wan za skvělé ceny nabízí letecká společnost Air China s odletem z Vídně. Dostupné jsou lety od listopadu 2019 do dubna […] Celý článek »