, Rádce - Skrblík.cz

SKRBLOG

Letáková hlídka: Americký týden v Lidlu, levné kapsle Nescafé Dolce Gusto, Kofola v akci a vejce za výhodnou cenu

úterý, 23. leden 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 23. ledna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Čerstvá vejce M, 60 ks za 119 Kč […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Black Friday v Alze, slevový kupon Tesco a Samsung Galaxy S8 za 14 995 Kč

Pondělí, 22. leden 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Vybrali jsme pro vás nejzajímavější slevy pro příští týden: RyanAir: Z Bratislavy na řecký ostrov Korfu od 1 020 Kč Levné letenky na řecký ostrov Korfu nabízí společnost RyanAir v dubnových termínech s odletem z Bratislavy. Nejlevnější varianta vychází na 1 020 Kč v termínu 30.3. – 13.4.2018. V týdnu od 6.4. do 13.4.2018 stojí zpáteční letenky 1 072 Kč, pro termín 13.4. až 20.4.2018 jsou letenky dostupné […] Celý článek »

8 rad, jak upéct kuře jako šéfkuchař

Sobota, 20. leden 2018 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Pečení kuřete je, z oblasti pečení masa, tou nejsnadnější záležitostí. Ať totiž děláte, co děláte, většinou to dopadne dobře. Kuřecí maso je materiálem, který snese mnoho druhů úprav a chutí. Ale pojďme se teď zaměřit na klasiku, tedy základní pečené kuše se solí, kmínem, paprikou a trochou cibule. 1Základní ingredience pro pečení kuřete Kuře je (pokud jej máme […] Celý článek »

Letáková hlídka: Francouzský týden, třtinový cukr v akci, levný margarín Flora a mletá káva Illy za super cenu

úterý, 16. leden 2018 Lenka Chládková Letáková hlídka

V rubrice Letáková hlídka pro vás každý týden vybíráme ty nejlepší nabídky z letáků supermarketů. Pomáháme vám tak šetřit peníze za položky, které pravidelně nakupujete. Letáková hlídka vychází každé úterý, sledovat ji můžete také v RSS čtečce. V týdnu od úterý 16. ledna 2018 jsme pro vás v letácích vybrali následující: Francouzský týden v Lidlu Lidl, do neděle 21. ledna […] Celý článek »

17 nejlepších předplacených SIM karet 2018: Neomezené volání a 10 GB dat za 153 Kč a další

Pondělí, 15. leden 2018 Redakce komentářů 5 Novinky

100 % kreditu zdarma, bezplatný internet na celý měsíc nebo neomezené volání do všech během prvních 30 dnů od aktivace lze získat k nově pořízené SIM kartě. Stačí vědět, že taková nabídka existuje. Stačí dočíst tento článek až do konce. Po loňském zrušení roamingu uvnitř Evropské unie navíc mohou být pro část čtenářů výhodné SIM karty zahraničních […] Celý článek »

Skrblíkův týden: Sleva do KFC, Mega výprodej v Lidlu, 70% slevy v H&M a jízdenky za 19 Kč

Pondělí, 15. leden 2018 Lenka Chládková Skrblíkův týden

Máme pro vás výběr nejzajímavějších slev a akcí pro nadcházející týden: Flixbus: 30 000 vnitrostátních jízdenek za 19 Kč Ve dnech 15. a 16. ledna 2018 je možné u autobusového dopravce FlixBus rezervovat jízdenky v rámci celé ČR za 19 Kč. Cena je platná pouze v mobilní aplikaci FlixBus pro odjezdy v období od 17. ledna do 3. března 2017. Počet míst za 19 Kč je omezen, po vyprodání akčních jízdenek […] Celý článek »

3 rady, jak uvařit zelí jako šéfkuchař

Sobota, 13. leden 2018 Lenka Rutteová Skrblíkova kuchařka

Tradiční součástí našeho jídelníčku bylo, je a snad ještě i dlouho bude zelí. Je to zelenina poměrně levná, protože i její pěstování je celkem nenáročné. Když se se zelím správně zachází, dokážeme z něj vykouzlit vynikající dobroty plné výživných látek a v zimě i tolik potřebného vitamínu C. Kysané zelí dodá zase kvanta užitečných mikroorganismů, bez kterých se naše imunita jen stěží […] Celý článek »

Pavelkovo skrblení 100: Jak ušetřit na dálniční známce

Pátek, 12. leden 2018 Michal Pavelka Pavelkovo skrblení

Děti dorostly, pořídily si řidičák a čím dál častěji se mi začalo stávat, že jsem se nezapsal včas do naší domácí knihy jízd a tudíž musel cestovat pěšky nebo vlakem. Nakonec jsem se nechal přesvědčit ke koupi dalšího auta. Jako skrblík v tom nevidím žádné výhody. Přesto jsem hned začal pátrat, jak ušetřit aspoň na jedné dálniční známce. […] Celý článek »

Tipy z Aliexpressu: 10 tipů, jak si levně usnadnit život

Pátek, 12. leden 2018 Lenka Rutteová Tipy z AliExpress

Elektronika dokáže mnohé. A neskutečně nám usnadňuje život. Takže proč nevyužít jejích služeb, když je k dostání za minimální peníz? Přinášíme vám deset tipů na drobnosti, které vám mohou usnadnit spoustu věcí doma, v autě, ale třeba i venku. Se samotným nákupem vám pomůže náš návod na AliExpress. 1Wi-Fi zásuvka s časovačem Klasické spínací hodiny čili salutérky známe všichni. Přestože […] Celý článek »

Všimli jste si? U těchto potravin výrobci potají zmenšili balení

Středa, 10. leden 2018 Petr Novák komentářů 23 Chráníme spotřebitele

Cena stejná, jen to balení nenápadně zhublo. Snižování gramáže nebo objemu potravin je oblíbenou metodou výrobců, když není možné hýbat s cenou. Zákazníkům se změna obhájí starostí o jejich zdraví a množství přijatých kalorií nebo změnou životního stylu. Většinou se však balení zmenšují potají. Přehled: Potraviny, u kterých došlo ke snížení gramáže 3Bit – čokoládová sušenka před lety vážila 43 […] Celý článek »