Nákupní kluby: Slevy na oblečení až 80 %

Internetové nákupní kluby prodávají značkové a neznačkové oblečení, doplňky, kosmetiku a další zboží se slevou až několika desítek procent z doporučené prodejní ceny. Členství v klubu je otevřené, nebo je podmíněno pozvánkou od některého z již přijatých členů.

ZalandoLounge.cz
Nákupní klub Zalando Lounge nabízí značkové oblečení, boty, doplňky a vybavení do domácnosti se slevou až 75 %. Každý den je zveřejňováno 10 až 12 nových akcí, které jsou zaměřeny na konkrétní značky nebo určitý sortiment zboží. Kampaň obvykle trvá 3–5 dní a zboží je dostupné pouze do vyprodání zásob. Nakupovat mohou jen registrovaní uživatelé, registrovat se lze zdarma přímo na stránkách ZalandoLounge.cz.
BigBrands.cz
Big Brands patřil mezi nejznámější nákupní kluby v Česku. Nedávno byl klub převeden pod Mall.cz. Pro členy jsou připraveny slevy až 85 % na značkové oblečení, kosmetiku a módní doplňky. Registrace je zdarma. K dalším výhodám patří každý měsíc nové slevové kupony, 30 dnů na vrácení zboží a možnost za objednávku zaplatit do 14 dnů od doručení zboží.
Bonami.cz
Bonami nabízí kromě doplňků do domácnosti také nábytek a vybavení koupelen nebo ložnic. Slevy v obchodě dosahují až 70 %, registrace je zdarma na webových stránkách klubu.
Vivre.cz
Na principu časově omezených prodejních kampaní funguje také e-shop Vivre.cz. Vivre se zaměřuje především na designový nábytek, dekorace a bytové doplňky, v nabídce ale najdete i módní doplňky, sportovní potřeby a funkční oblečení, kosmetiku nebo elektrospotřebiče. Nové Kolekce jsou zveřejňovány každý den, za pozornost určitě stojí pravidelné výprodeje a akce jako například Black Friday, kde je možné ušetřit až 70 % z původních cen.