LIDL KATALOG

Zastřihovač vlasů a vousů Silvercrest SHBS 3.7 C2 z Lidlu: Recenze, diskuze, cena 2020

Lidl nabízí v akci zastřihovač vlasů a vousů Silvercrest SHBS 3.7 C2 s nástavci na stříhání, zkracování, konturování, prostříhávání a holení.

Zastřihovač Silvercrest SHBS 3.7 C2 má precizně nabroušené břity z nerezové oceli a jemné nastavení díky posuvnému regulátoru pro přesný sestřih vlasů a voudů. Provoz je buď na baterii, nebo napájením ze sítě.

Součástí balení jsou čtyři hřebenové nástavce pro nástavec na stříhání vlasů: 3 / 6 / 9 / 12 mm, nástavec na přesné kontury knírku, obočí a kotlet, nástavec na úpravu vousů s hřebenovým nástavcem (délky 3 / 4 / 5 / 6 mm), nástavec na odstranění nosních a ušních chloupků a nástavec na holení s pružně uloženou čepelkou.

Přepravní pojistka zabraňuje nechtěnému vybití např. na cestách. V balení jsou také nůžky, hřeben, olej, síťový adaptér, nabíjecí stanice, čistící kartáček a obal na uložení.

Doba nabíjení zastřihovače Silvercrest SHBS 3.7 C2 je 90 minut, provoz při plném nabití je až 60 minut, LED symboly zobrazují kapacitu baterie a nabíjení, síťový adaptér se přizpůsobí napětí po celém světě a kapacita li-ion akumulátoru je 500 mAh / 3,7 V.

Rozměry zastřihovače Silvercrest SHBS 3.7 C2 jsou 160 × 39,5 × 35,5 cm a hmotnost bez příslušenství činí 105 gramů.

Své zkušenosti se zastřihovačem Silvercrest SHBS 3.7 C2 z Lidlu nám pište formou recenze sem do diskuze.

Kód výrobku: SHBS 3.7 C2

Cena v akci:

  • od 9. 5. 2019 – 499 Kč

Silvercrest je privátní značka Lidlu zaměřená na domácí elektroniku. Řada výrobků zahrnuje mimo jiné kuchyňské roboty, vysavače, žehličky, powerbanky, sluchátka, zastřihovače vlasů a vousů, rychlovarné konvice nebo akční kamery. Recenze spotřebičů Silvercrest z Lidlu najdete v diskuzi pod jejich profilem.

Prohlédněte si další výrobky , nebo všechny spadající pod privátní značky Lidl.

Komentáře